Підлогове Покриття


Март 30, 2017 – 12:26
Напольные ковровые покрытия

Покриття підлоги шпалерами

Solar RoadРухатися по дорозі до відновлюваної енергії потрібно семимильними кроками. У буквальному сенсі. Вчені з Університету Вісконсіна і Forest Products Laboratory в Медісоні вважають, що можуть використовувати механічну енергію людських кроків за допомогою звичайного підлогового покриття. Вони пропонують використовувати хімічно оброблені нановолокна целюлози в деревної целюлози, які виробляють електричні заряд, вступаючи в контакт з необробленими нановолокнами.

«Ми завжди шукали доступну масштабируемую технологію, яка зможе ефективно збирати механічну енергію з навколишнього середовища», говорить Сюйдун Ван, доцент кафедри матеріалознавства та інженерії в Університеті Вісконсіна.

Після двох років роботи над цією технологією Ванг прийшов до трибоелектричних наногенератор (Тенгом). Трібоелектрічество схоже на явище, яке виробляє статистичне електрику на одязі.

У випадку з Тенґо, два різних матеріалу з різними можливостями залучення електронів встановлюються в підлогове покриття . Волокна обробляються хімічно, щоб зробити їх більш привабливими для електронів або більше відразливими. Як тільки людина ступає на підлогу, матеріали вступають в контакт і обмінюються зарядом. Після того як контакт розривається - нога відривається від підлоги - заряд тече назад через зовнішній ланцюг.

Пол з Тенґо буде найбільш підходящим в районах з високим пішохідним потоком на кшталт торгових центрів, станцій метро або навіть спортивних стадіонів. Ванг каже, що стадіон, заповнений 80 000 чоловік, може висвітлити сам себе всього за один крок всіх цих людей.

Похожие публикации