Підлогові покриття з Пробки


Март 30, 2017 – 11:02
Какое напольное покрытие лучше

PROB.jpg

Натуральна ПРОБКА В ІНТЕР'ЄРІ: МОДНИЙ ТРЕНД 2017 року

Дизайнери заявили, що пробка стане одним з найпопулярніших матеріалів в 2017-18 роках. Дізнайтеся, як зробити свій будинок актуальним і «дизайнерським» просто і без проблем. Повірте: пробка - це весело!

Матеріал під назвою пробка - не що інше, як пориста кора коркового дерева. Крім того, що пробка має унікальну красивій структурою, це ще і м'який, пружний, вологостійкий матеріал з непоганими шумопоглинаючими і теплоізоляційними властивостями. Чи не використовувати всі ці переваги в інтер'єрі - злочин.

Аксесуари із пробки

Зробити свою квартиру актуальною з точки зору дизайну можна взагалі не роблячи ремонт. Модну тенденцію швидко підхопили виробники і, наприклад, в «Ікея» легко знайти безліч предметів, зроблених з пробки.

До речі, пробка в принципі екологічний матеріал. Мало того, що він абсолютно безпечний для здоров'я людей, так ще й для його виробництва не потрібно спилювати дерево: кора відростає з часом.

Меблі з пробки

Невгамовні дизайнери роблять з пробки навіть меблі. Цей матеріал можна використовувати як в якості облицювання поверхонь меблів, використовуючи тонкі шари пробки за принципом шпону, так і зрощуючи пробку в монолітні вироби.

пробкові стіни

І звичайно ж, пробкою облицьовують поверхні стін і навіть стелі. Найчастіше пробкові шпалери і панелі використовують в декоративних цілях як матеріал з неповторною природною поверхнею, але звукоізоляцію і м'якість пробки ніхто не відміняв.

А ще - класичний варіант - пробку зручно використовувати як поверхню для прікаливанія постерів і паперів до стіни шпильками.

Коркові підлоги і їх види

І все ж покриття для підлоги з пробки залишаються найпопулярнішим застосуванням цього матеріалу. По теплому трохи м'якому підлозі приємно ходити босоніж, він досить простий в обслуговуванні: його можна пилососити або мити, при цьому пробкові підлоги не бояться вологи, а де немає вологи, там немає і грибків і плісняви.

Пробкова підлога може бути листовим матеріалом, невеликі пластини якого садять на клей, а може являти собою корковий паркет з основою з МДФ і з замковим принципом кріплення.

Похожие публикации