Підлогові покриття Види


Март 30, 2017 – 10:56
Ковры напольные фото цены

підлогові покриття для

Вибираємо підлогове покриття для домуІнтер'єр створюється за допомогою безлічі різноманітних деталей. Світильники на стелю, штори, покриття для підлоги і навіть дверні ручки - в цьому питанні немає дрібниць. Кожна деталь, безумовно, відіграє свою роль в створенні настрою і стилю квартири або будинку. Проте в гонитві за естетикою і зовнішнім лоском не варто забувати про функціональні і технічні характеристики матеріалів. У цій статті ми поговоримо про нюанси вибору підлогового покриття. Які функції воно повинно виконувати, як підібрати матеріал по стилю, скільки коштують якісні вироби - відповіді на ці питання шукайте в статті.

Довговічних і міцних покриттів на ринку багато. Давайте розглянемо, які з них найбільш популярні і для яких приміщень краще підходять.

Існують десятки матеріалів, які можна використовувати в обробці підлог. Частина з них - наприклад лінолеум, пережила пік моди і використовується все рідше. Тоді як покриття з дерева не втрачають своєї актуальності вже тисячі років. Про ці, а також схожих з ними матеріалах ми і поговоримо.

ламінат

Паркет, або ламінат, - це шаруватий матеріал, в якому спресовані: HDF-плита, полімерне підставу і декоративне ламіноване покриття, яке виконує також захисні функції. Ламінат є хорошою імітацією натурального дерева, він не гнеться, легко вкладається, з його допомогою можна обладнати так званий тепла підлога. Матеріал має різні показники зносостійкості, що дозволяє підібрати покриття під будь-які потреби. Наприклад, невисокий 31-й клас підійде для спальні, де прохідність невелика. Для кухні і передпокої стоїть зупинити вибір на більш дорогих і міцних 32-33-му класах. Зверніть увагу, що не всі види ламінату стійкі до вологи. Недорогий ламінат може деформуватися у вологому середовищі, він також не любить важкого взуття, по ньому не варто пересувати габаритну меблі.

Паркетна дошка

Тришарове покриття товщиною 14 мм. Верхній шар - лакований зріз натурального дерева цінних порід, інші два виготовляються з недорогої деревини. Паркетна дошка легко і швидко укладається. Термін її служби 10-15 років. Вона може бути однополосной, а може - дво- або навіть чотирьохсмуговій: в цьому випадку на одній підставі розташовано кілька однакових по ширині верхніх планок-ламелей.

Похожие публикации