Рокарій своїми руками


Май 4, 2017 – 18:49
Покрытия напольные спортивные

Рокарій на височини

Існують загальні правила організації рокариев в ландшафтному дизайні. Під нього потрібно вибрати сонячне місце, так як часто багатьом рослинам для оптимального росту потрібне світло. Не рекомендується розташовувати рокарій біля огорож та парканів, а також використовувати велику кількість гострих каменів, так як велика кількість гострих кінців створить негативне сприйняття об'єкта. Всі камені слід укладати, розгортаючи їх найкрасивішою стороною. Спочатку укладають великі камені, прикопавши їх в грунт, а на них встановлюють камені поменше. Для з'єднання конструкції можна використовувати будівельний клей для монтажу керамічної плитки.

Вы не знаете где найти все необходимое для печати этикеток? Тогда вот сайт altikaspectr.net.ua, огромный ассортимент товаров и приемлемая стоимость Вас приятно удивят.


Перед тим як будувати рокарій, потрібно підготувати грунт під нього. Для цього ущільнюють грунт, насипаючи гравій і пісок, під кам'яну гірку. Також це необхідно зробити для забезпечення дренажу, щоб під час дощу вода йшла в землю, і не порушувала конструкцію.
Рокарій своїми руками

Підготовлена під рокарій майданчик

Рослини для рокария потрібно підбирати відповідно до вибраного стилю кам'яного саду. Зазвичай підбирають ялівець, тую, карликову ялина. З покривають грунт рослин підійде котяча лапка, ломикамінь, флокс. Рослини садять між камінням і поруч з декоративним об'єктом, відповідно до обраного ескізу.

Рокарій здатний радувати око практично цілий рік, при належному догляді і правильно обраним рослинам.

Похожие публикации