Виготовлення бруківки


Ноябрь 6, 2018 – 17:27
Ковры напольные фото цены

Обладнання, необхідне для її виробництва, не зажадає у вас величезних фінансових витрат.

Мабуть, самий дорогий інструмент для виготовлення бруківки це бетономішалка. Вибростол можна змайструвати самостійно. Купити також доведеться і форми для бруківки, але вони сьогодні стоять абсолютно дешево, близько 1 долара за штуку. Ця ціна залежить в основному від якості матеріалу, з якого вона виготовлена, а також від розміру. Для повного комплекту інструментів вам знадобиться ще лопата, відро, польоти для готової плитки.

Сировина, яке необхідно для виробництва бруківки, це:

Качественные двери входные стальные купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

- цемент;

- пластифікатор;

- гранітний відсів;

- мастило для форм;

- бетонний барвник.

Виготовляється бруківка в кілька частин. По-перше, спочатку ви повинні підготувати форми для заливки бетону. При цьому рекомендується використовувати форми з пластика. Форми потрібно змастити спеціальним мастилом. По-друге, перед приготуванням бетонної суміші необхідно сполоснути бетонозмішувач, для того щоб його стінки були вологими. Це запобігає засмічення бетономішалки. Далі готуємо пластифікатор і барвник. У всьому розчині ще в сухому вигляді частка пластифікатора не повинна перевищувати 0,5%! Наприклад, якщо ви готуєте 40 літрів бетону, то вам знадобиться всього лише 200 грам пластифікатора.

Тепер можна приступати до виготовлення самого бетону. Тут важливо враховувати правильне процентне відношення компонентів. Слідкуйте за додаванням рідини, так як при її надлишку всього лише на 30%, бетон може втратити міцність вполовину. Сам розчин повинен бути наполовину вологим, на зразок мокрій землі. Власне, на 3 відра цементу вам знадобиться 2 відра води. Тепер тільки відправляємо суміш в бетономішалку.

Після того як ви отримаєте красиву однорідну масу, ви можете починати заповнювати нею форми і ставити їх на вібростіл.

Тривалість вібрації становить близько 4-5 хвилин. Бетон в формах стає схожим на рідкий, але якщо ви переверне форму, він не витече, а буде щільно сидіти в ній. Це вірна ознака того, що ви все правильно зробили. Після вибролитья форми слід перемістити в приміщення закрите від попадання сонячних променів.

Через одну добу ваша плитка повинна повністю висохнути, і ви можете приступити до розпалубці. Форми необхідно промити, а саму плитку бажано залишити ще на 5 днів відлежатися для придбання максимальної міцності.

Похожие публикации