Встановлення плінтусів своїми руками


Февраль 8, 2018 – 08:17
Подсобрали и вот что вышло

Установка плінтусовДелать ремонт своїми руками це не складно. Головне що б вони «росли з потрібного місця». Насправді проблема з'являється тоді, коли ви не знаєте з чого почати. Давайте розглянемо, як встановити плінтуса без сторонньої допомоги своїми руками. Можна поставити дерев'яний плінтус, а можна і ламінований. Якщо ви вибрали дерев'яний, то його попередньо потрібно заґрунтувати а потім пофарбувати, якщо ж ламінований, то не потрібно. Грунтовка і фарбування потрібна з метою захисту і продовження терміну служби плінтуса. Але перед тим як ви почнете дерев'яний плінтус фарбувати, його потрібно обробити інструментом, що б він щільно прілягал. Адже стіни зазвичай не рівні. Для того що б стики плінтусів вийшли рівні, використовується інструмент, який називається стусло. Покладіть підготовлюваний плінтус уздовж стіни і зауважте необхідний кут. Можна використовувати крейду. Таким чином ви вийде правильний кут, після чого його потрібно обрізати ножем. Якщо ви вже закінчили установку плінтуса, але все ж залишилися щілини, то використовуйте суміш приготовану з тирси і клею, що б їх закрити. Зайву суміш, яка виступить після натискання приберіть.

Канализационные трубы купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Встановіть до стіни плінтус, заміряйте кут у сорок п'ять градусів і обріжте. Після цього з'єднайте підготовлені плінтуса і закріпіть їх цвяхами.

Якщо ви віддаєте перевагу пластикові плінтуса, то тут технологія трохи інша. Його встановити набагато простіше, досить зняти кришку плінтуса, прикласти до стіни і прикрутити саморізами. Після цього кришка одягається знову. Шурупи вкручуйте через однакові відстані. З плюсів таких плінтусів варто зазначити швидкість установки і непомітність шурупів якими ви зміцнюєте. З мінусів варто відзначити, що якщо ви погано вирівняли стіну, то пластиковий плінтус буде повторювати всі її нерівності.

Якщо ви зібралися ложить плінтуса в приміщеннях, де іпользуеться обробка плиткою, то вам будуть потрібні дюбеля і саморізи. Прикладіть плінтус і відзначте маркером місця на плитці, де будуть встановлюватися дюбеля. Потім відставте плінтус і просвердлите дрилем дірки. Встановіть дюбеля, закріпіть плінтус. Усе. Тільки отвори свердлите акуратно, щоб не пошкодити плитку. У місцях стиків плінтусів рекомендовано використовувати спеціальні куточки і заглушки. Для кращого кріплення плінтусів з пластика можна використовувати спеціальні плінтуса з прогумованими краями. Як ви бачите, установка плінтуса своїми руками це не складно, просто потрібно запастися терпінням і робити все акуратно.

Похожие публикации