​Як зробити камін своїми руками


Ноябрь 19, 2018 – 17:45
Виды напольных покрытий для

Камін своїми руками

Сьогодні камін в будинку служить не тільки шиком і прикрасою інтер'єру, але і джерелом тепла. Особливо в найхолодніший зимовий період. Але для цього камін повинен відповідати кільком вимогам: не димить в приміщенні, добре прогрівати повітря, вписуватися в інтер'єр кімнати.

Вы можете оформить заказ торта киев по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Давайте розберемо, як зробити камін своїми руками правильно.

Перед тим, як почати кладку каміна, необхідно покласти за рівнем верхнього фундаменту близько двох шарів руберойду (можна скористатися толем), який відноситься до гідроізоляційного матеріалу. Для цього спочатку цегла необхідно розібрати по калібру, а потім цеглини, які мають великі відхилення від норми, потрібно відкласти в сторону.

За два дні до початку проведення кладки змочують глину, це роблять не поспішаючи, коли додають воду і все перемішують, поки не вийде консистенція схожа зі сметаною. Приготований розчин для проведення кладки цегли перевіряють по звичайному методу, який був винайдений народом. Це означає, що абсолютно сухий цегла необхідно залити пульпою з глини і все добре перемішати, коли тільки розчин буде нагадувати консистенцію киселю, з нього необхідно зробити ковбаску, що має діаметр п'ятнадцять сантиметрів. Таким чином, можна буде перевірити готовність розчину, поклавши на цю ковбаску цегла. Якщо власною вагою отриманий розчин не буде розтікатися і не липне до Кельме, а ще не розсипається на частини, то це означає його готовність для проведення подальших будівельних робіт.

З лицьового боку шов повинен бути виконаний з розчину, який на п'ятдесят міліметрів буде відступати від фасаду строімого каміна.

Перший ряд каміна укладають строго і при цьому додають в розчин цемент. При здійсненні такої роботи вести потрібно постійний суворий контроль над усіма геометричними параметрами кладки і перевіряти це за допомогою використання спеціального кутника, а можна вимірювати за допомогою звичайної мотузкою все діагоналі. Також необхідно стежити за вертикальністю кутів, щоб вони були однаковими і не відхилялися від намічених кордонів, перевіряється це за допомогою рівня на горизонтальність всіх вже викладених рядів.

Перед проведенням укладання цегла обов'язково змочується, при цьому його занурюють у воду на дві хвилини, поки бульбашки не перестануть виділятися. Цегла сухого типу відбирають воду з розчину, використовуваного для кладки, що в подальшому може вплинути на міцність здійснюваної кладки.

Суцільний метод кладка рядів здійснюється за допомогою використання спеціальних інструментів, до яких відносяться кельма, кельму. Цю кладку найкраще буде проводити вручну.

При розгладженні і вирівнюванні розчину, усуваються всі грудочки і попадаються камені.

Кладку кривих поверхонь каміна ведуть за допомогою використання спеціального кружала.

Після того, як ваш камін повністю добудований і кладка висохла, можна замовити облицювання каміна з натурального або штучного каменю. Чи не квапте події, і тоді ця краса прослужить вам довгі роки.

Якщо ж ви не плануєте класти камін самостійно або хочете встановити його в квартирі, тоді будь-який інтернет магазин камінів запропонує вам електричну модель, яка не потребує димоході і витяжці.

Похожие публикации