​Дах з металочерепиці


Июнь 17, 2017 – 18:49
Облицовка стен панелями МДФ

Який дачник або власник власного будинку не хотів би мати відмінну за якістю і красиву дах, дивлячись на яку радів би очей, а сусіди і випадкові спостерігачі з заздрістю говорили б дивлячись на неї: - класна і прикольна дах! Я б собі таку ж хотів ...

Щодо себе можу сказати, що сильно обмежений в коштах, які можу направити для модернізації даху на своїй дачі. І саме тому люблю оглядати вже добудовані будівлі сусідів і приміряти варіанти даху для себе.

Вы можете найти качественные пресс-релизы на нашем ресурсе в свободном доступе.

В результаті таких спостережень і консультацій з друзями - будівельниками для покриття даху свого масивного сараю на дачі зупинився на варіанті рулонної черепиці «Шінглас». Процес укладання рулонного черепиці не зайняв багато часу і не викликав ніяких ускладнень. Інструкція нанесена була прямо на рулонах і сама черепиця ідеально підготовлена для укладання.

Натреновані на сараї тепер придивляюся до варіантів для дачного будинку. У будинку дах набагато крутіше за нахилом і більше за площею. Тут мені трапилася нагода назвою «металочерепиця спб» де я почав знайомитися з технічними особливостями металочерепиці та її укладання. Виглядає дуже симпатично, я б сказав, як в казці, але процес укладання мені особисто незрозумілий, а також кусається ціна.

Та тому, що коли не було сараю, я навіть не міг уявити які роботи в процесі будівництва необхідно проводити. Ніколи нічого не будував! Але хотілося ...

Сарай з нуля був побудований в поодинці своїми руками по урокам в інтернеті. Тепер пора взятися за модернізацію дачного будиночка.

Похожие публикации