​Як укладати металочерепицю


Октябрь 23, 2018 – 19:29
Dekorativnaya-shtukaturka-dlya

Якісне покрівельне покриття не тільки може ефективно захищати споруду від різних факторів навколишнього середовища, це ще і прекрасна прикраса вашого будинку.

Сьогодні таку продукцію, як металочерепиця київ це або інше місто, пропонують найрізноманітніші компанії. Матеріал є дуже популярним. У наші дні багато людей роблять вибір на користь цього покрівельного матеріалу. Якщо монтаж металочерепиці буде виконаний належним чином, то це дасть відчуття безпеки і затишку.

Запчасти для газовозов купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

переваги матеріалу

Установка металочерепиці виконується в кілька етапів. Перш за все, необхідно вибрати найбільш підходящий матеріал з усього різноманіття, представленого на сучасному ринку. Ви можете зробити вибір металочерепиці, орієнтуючись на різні чинники. Якщо говорити про переваги такої покрівлі, то почати слід з її невисокої ціни. Крім того, вона володіє такими перевагами, як:

простота монтажу;

відсутність необхідності постійного догляду.

Наявність даних переваг пояснює такий високий інтерес до такого матеріалу.

Підготовчі роботи

Перед виконанням покрівельних робіт треба розрахувати площа, яка буде покриватися черепицею. Особливо уважно треба підійти до визначення кута нахилу даху. Цей показник буде визначати методику монтажу. У тому випадку, коли кут нахилу не перевищує 14 градусів, потрібна установка матеріалу на дві хвилі. Потім ви можете займатися виконанням гідроізоляції горищного приміщення.

Процедура монтажу покрівлі

Необхідно, щоб конденсат не накопичувався на внутрішній частині покрівлі. Якісна ізоляція від води вимагає установку теплоізоляційного матеріалу і унікальної плівки. Коли будуть проведені всі роботи, які мають відношення до гідроізоляції, можете приступати до обрешітки. Потрібно взяти бруски обрешітки, після чого закріпити на них контробрешетування.

Сьогодні ціна металочерепиці дозволяє використовувати цей матеріал всім. Проте потрібно захистити його від пошкоджень. З цією метою з нижньої сторони закріплюється карнизна планка. У обрешітки, яка має карнизну планку, дещо інший масштаб. Після завершення монтажу ви можете укладати ендову. Потім настає момент для укладання самої металочерепиці. Використовуючи саморізи, треба закріпити листи цього покрівельного матеріалу. Відомо, що для кріплення 1 кв. м черепиці потрібно близько 8 саморізів. Потрібно бути уважним, займаючись монтажем. Кріплення саморізів виконуйте на одному рівні, щоб дах виглядала більш естетично.

Похожие публикации