Облицювання Стін Цеглиною


Март 30, 2017 – 16:09
An error occurred

Облицювання стін цеглою фото

Зв'язок цегельного облицювання зі стіною: а - Z-подібний анкер, що укладається в період кладки основних стін;  б - Г-подібний анкер, що встановлюється в «м'які» ...Перед тим, як почати основні роботи з облицювання стін цеглою, необхідно підготувати поверхню дерев'яного будинку. Перше, на що необхідно звернути увагу, - це фундамент. За правилами його роблять у відповідності з навантаженням. У дерев'яних будинків вона порівняно невелика, тому і фундамент не розрахований на велику вагу. Тому перед облицюванням будинку цеглою необхідно його зміцнити. Також його потрібно розширити на 30 см. Таким способом можна убезпечити своє житло від просідають стін після закінчення облицювальних робіт.

Також перед роботою потрібно перевірити балки. Особливо якщо будівля була зведена давно. Балки перекриття повинні бути в хорошому стані і мати якісну просочення і захист від руйнівного грибка. Якщо ж вони не в належному стані, то їх слід зміцнити або замінити на нові.

Вони і будуть елементами з'єднання стін внутрішньої стіни з кладкою облицювальної цегли.  Зараз продаються і гнучкі зв'язку ...Необхідно просочити дерев'яні стіни антисептичним розчином перед опорядженням цеглою. Це робиться для того, щоб запобігти процеси гниття. Також можна подбати і про вогнетривких характеристиках. Для цього слід просочити поверхню антипіренами.

Як облицювати цеглою дерев'яний будинок?

Облицювання кам'яної кладки лицьовою цеглою.  Спочатку укладається цегляна облицювальна верста, причому перший ряд складається з цілої цегли, які кладуть ...Під час облицювання цеглою можна також зробити шар з мінеральної вати, яка допоможе зберегти тепло в будинку. Він не зашкодить деревині, так як добре вентилюється. Хоча вона сама по собі має властивість зберігати тепло. Все буде залежати від погодних умов, місцевості і бажання господарів.

Найчастіше для облицювання стін використовують матеріал з глини або силікату, який у виробництві піддається сильному випалу в печі. Він кладеться за допомогою розчину з цементу, вапна і піску. Перед роботою слід переконатися, що стіна має рівну покритті.

Звичайно ж, цегла не буде триматися на дерев'яній поверхні тільки за допомогою цементного розчину. Для хорошого зчеплення потрібно вбити в стіну оцинковані штирі з металу. Рекомендується, щоб відстань між ними по горизонталі дорівнювало 1 м, а по вертикалі знаходилися на відстані в 4 ряди кладки.

Цегла при обробці стін кладеться НЕ відстані 5 см від дерев'яного покриття. Це робиться для того, щоб зробити шар гідроізоляції, який запобіжить утворенню вологи під цеглою. Обліцовивая поверхню, необхідно на рівній відстані робити отвір для вентиляції. Вони закриваються сіткою, щоб туди не потрапляли комахи.

При покупці матеріалу потрібно розрахувати приблизну кількість необхідного цегли. Зазвичай на 1 м2 буде витрачено 50 штук цегли. Не варто забувати і про кріпильних штирях. Їх на таку поверхню знадобиться 10 штук.

Похожие публикации