Облицювання Стін Сайдингом


Март 30, 2017 – 16:00
Облицовка стен кирпичом фото

Облицювання стін сайдингом

caiding_plankiВиробники сайдингу пропонують повний набір елементів і панелей для обшивки будинку навіть складної конфігурації. Як правило, покупцеві слід вказати площа стін будинку і їх розміри, тип даху і кількість вікон, а продавець сам розрахує необхідну кількість тих чи інших частин, схематичний план будинку зовні полегшить цей процес.

Знання деяких моментів, допоможе проконтролювати або перевірити розрахунок. Отже, комплектуючі для установки сайдинга включають такі елементи:

  • Зовнішній кут - висота цього елемента 3 м, і, якщо будинок одноповерховий, варто використовувати цілі елементи для кожного зовнішнього кута будинку; якщо висота стін більше 3 м, то підсумовують довжину всіх зовнішніх кутів в метрах і ділять її на 3, з огляду на, що повинен залишитися запас на запас при стикуванні. Кути використовуються не тільки з декоративною метою, але і в зв'язку з тим, що торці сайдинга обов'язково повинні бути закриті.
  • Внутрішні кути розраховуються за тим же принципом. Якщо карниз даху буде оброблений сайдингом, на ділянках його сполуки зі стіною також використовуються внутрішні кути. У випадках, коли обробка карниза була виконана раніше або не проводитиметься взагалі, використовують фінішну планку.
  • Для обробки карниза використовують такі елементи, як софіти і вітрова дошка.
  • Необхідна довжина стартової планки дорівнює периметру будинку мінус ширина дверей і фронтонів.
  • На ділянках з'єднання прибудов, перепаду висот і дахів різного рівня використовують J-профіль.
  • Периметр вікон обшивається віконної планкою, її потрібно взяти з запасом, щоб не було видно місць стикування. Також для обрамлення вікон потрібні відливи, які також не повинні мати видимих стиків.
  • По периметру цоколя встановлюється зливна планка або відливи, якщо її ширини в 40 см недостатньо.
  • Якщо довжина стіни будинку більше 3, 66 м - стандартної довжини панелей сайдинга, - з'єднання відбувається за допомогою Н-профілю . Потрібно продумати місця його установки так, щоб зберігалися пропорції будівлі.
  • Кількість самих панелей для сайдинга приблизно підраховується за формулою: «((площа всіх стін будинку - площа вікон і дверей) / площа панелі) * 1, 10» . Запас в 10% необхідний для витрати на обрізки і шлюб.
  • Для монтажу переважно використовувати оцинковані саморізи довжиною 25-35 мм, так як їх використання дозволяє легше зберігати рекомендований зазор в 1 мм. На 1 кв.м. витрачається приблизно 2 самореза, їх також варто взяти з запасом. Якщо ...

side-1 side-2 side-3 side-4

Похожие публикации