Облицювання Стін Натуральним Каменем


Март 30, 2017 – 15:58
Облицовка стен панелями МДФ

Кухонний фартух з кварцитуДля багатьох вибір матеріалу для обробки внутрішніх стін приміщення - справжня. Фахівці компанії "Джет-Стоун" можуть допомогти Вам у вирішенні цієї проблеми. Час показав, що натуральний камінь виявився найнадійнішим і естетично виграшним матеріалом для внутрішнього облицювання.

Компанія "Джет-Стоун" запропонує Вам широкий вибір натурального каменю, ми задовольнимо будь-які запити за зовнішніми показниками каменю, його експлуатаційними характеристиками і ціною. Вибравши облицювання природним каменем, Ви надовго позбавите себе клопоту, пов'язаних з ремонтом.

Внутрішнє облицювання каменем. варіанти:

Граніт або кварцит . Одні з найбільш щільних, твердих і міцних порід, для внутрішнього облицювання використовуються досить часто. І граніт, і кварцит мають вкрай низьке водопоглинання і високу стійкість до забруднень. Стіни, облицьовані гранітом або кварцитом, вимагають мінімум догляду. У нашому каталозі Ви зможете підібрати граніт і кварцит будь-яких колірних відтінків і текстур.

Обробка ванної кварцитом

Мармур. Дизайнери часто використовують цей камінь для облицювання квартир і будинків. Стіни з каменю мармуру підкреслять вишуканий смак господаря помешкання та його статусне положення. Мармурові стіни будуть стильно виглядати як в класичному інтер'єрі, так і в сучасному. У нашому каталозі Ви знайдете мармур різних текстур і відтінків. Стіни з такого матеріалу будуть виглядати дорого, ексклюзивно і благородно.

Травертин. Цей матеріал володіє необхідними експлуатаційними характеристиками для обробки стін. Травертин значно виграє у таких матеріалів як мармур і граніт за показниками теплопровідності. Для облицювання стін Ви можете використовувати плитку з травертину з заповненими порами, що вбереже їх від забруднень, або, навпаки, провести 3D обробку каменю і надати вашому приміщенню більш декоративний вигляд. Травертин має приємний теплим відтінком, це забезпечить затишну атмосферу в домі. Перейти в каталог.

Мармурова плитка в інтер'єрі

Вапняк часто використовується для облицювання стін. Він, як і травертин, дозволяє знижувати тепловтрати в квартирі і будинку. Камінь володіє необхідною міцністю, надійний і довговічний, ціна на вапняк досить демократична. Вибрати вапняк в нашому каталозі.

Онікс , мабуть, найкрасивіший камінь для оздоблення інтер'єру. Він має високу твердість, має шарувату текстуру, цей камінь можна підсвічувати.

Сланець. Якщо Ви хочете оформити свій інтер'єр в сучасному стилі, Ваш вибір каменю для внутрішнього облицювання стін неодмінно впаде на сланець. Сланець екологічний, цей камінь не ковзає. Матеріал має високу теплопровідність. Дизайнери дуже люблять цей камінь. Якщо Ви хочете оформити будинок або квартиру в стилі Loft, хай-теку, мінімалізму або бруталізму, сланець Вам ідеально підійде.

Обробка ванної мармуровою плиткою стіни з травертину в обробці Внутрішнє оздоблення вапняком Внутрішнє оздоблення оніксом

Похожие публикации