Облицювання Стін Штучним Каменем


Март 30, 2017 – 16:04
Облицовка стен гипсокартоном

Облицювання стін штучним

БЕТОННА ЛЕСТНИЦА СВОЇМИ РУКАМИ І ВАРІАНТИ ЇЇ ОБРОБКИ

Сходи - складне архітектурна споруда, в списку вимог до якого числяться надійність, безпеку, естетика і комфорт. Власникам будинків хотілося б, щоб служила вона максимально довгий термін і не вимагала нескінченних ремонтів. Тому серед інших матеріалів, що застосовуються у виготовленні сходів, найчастіше використовують штучний камінь - бетон. За параметрами міцності, з художньої виразності, з експлуатаційного довголіттю йому поки немає суперників, та й найпростіша бетонні сходи своїми руками споруджується без особливих проблем.

Чому сходи з бетону краще?

Використовуваний у виготовленні матеріал чудово переносить всі тяготи інтенсивної експлуатації, бетонні сходи в приватних будинках влаштовують поза і всередині приміщень. Бетон - пріоритетний матеріал для спорудження сходів, сходи з бетону відмінно переносять весь діапазон зовнішніх негативних впливів та інтенсивну експлуатацію Вони вважаються кращим варіантом для спорудження центральної вхідної групи і для забезпечення пересування в підвал або в мансардний поверх, застосовуються в ландшафтному дизайні. Крім того: монолітна конструкція не має розхитує від динамічного навантаження елементів; користувачам не загрожують негативні скрипучі звуки, навіть якщо виконана була обробка бетонних сходів деревом; можливо втілення будь-яких задумів архітекторів від елементарних маршових, більш складних гвинтових конструкцій до складно-складених конфігурацій; мінімальний ризик загорянь; маса варіантів облицювання, сполучуваність і сумісність з будь-якими оздоблювальними та будівельними матеріалами.

Спорудження може бути цілком монолітним або цільними можуть бути тільки косоури, на які водружаються після застигання даних елементів каркасу бетонні сходи для сходів без сходинок. У другому випадку конструкція виходить більш легкої, як в технічному, так і в декоративному сенсі, але установка її над зоною відпочинку не бажана через наявність просвітів. З бетону можуть бути залиті тільки косоури, призначені для установки на них ступенів, завдяки чому конструкція виходить більш легкої, витонченої.

Є ще технічний нюанс: бетонні сходи на другий поверх, до підвалу, в мансарду, на веранду можуть бути виготовлені тільки на об'єкті. Роботи проводяться в процесі будівництва і на відміну від дерев'яних аналогів їх не можна встановити після завершення внутрішньої обробки.

Похожие публикации