Облицювання Зовнішніх Стін


Март 30, 2017 – 16:07
стеновые панели разных пород

Обшивка старих будинківБудівля з газобетону без зовнішньої обробки.

Будівля з газобетону без зовнішньої обробки.
1939 року побудови. г.Рига
Будівельні газобетонні блоки AEROC - гідрофільний матеріал з високою паропроникністю і розвиненою системою закритих пір. При розпилюванні масиву на окремі блоки, розкриті пори виявляються на поверхні.

Якщо стіну з блоків AEROC залишити без зовнішньої обробки, то зважені в повітрі пилові частинки осядуть на розвиненій поверхні блоків, а пряме попадання атмосферних опадів призведе до намокання зовнішніх шарів.

Пил і дощова вода мають в основному кислотний характер. Тривале знаходження в слабокислою середовищі призведе до нерівномірного потемніння поверхні блоків і додасть спочатку однорідної стіні неохайний вигляд.

Тому, якщо зовнішній вигляд споруди з газобетонних блоків має значення, вона повинна бути оброблена тим чи іншим способом.

Зовнішнє оздоблення газобетонних стін не повинна перешкоджати дифузії водяної пари з приміщень назовні. Невеликі нерівності на поверхні затріть за допомогою терки.Тому, для зовнішнього оздоблення не підходить обштукатурювання цементно-піщаним розчином, облицювання пінополістирольними плитами, забарвлення пленкообразующими фарбами.

Як зовнішньої обробки ми рекомендуємо:

1. Будь-які навісні вентильовані фасади з облицюванням декоративними панелями, сайдингом, вагонкою;

2. Облицювання лицьовою цеглою з обов'язковим залишенням повітряного (бажано вентильованого) зазору 30-40 мм. між цеглою і кладкою з блоків AEROC;

3. Тонкошарову штукатурку спеціальними легкими штукатурними сумішами для газобетону;

Щіткою видаліть пил, що утворився.4. Затирання швів між блоками з подальшим забарвленням фактурними паропроникними фарбами.

При бажанні додатково утеплити зовнішні газобетонні стіни, в якості ефективного утеплювача рекомендуємо використовувати плити з базальтового волокна.

Обробка зовнішніх стін штукатурними сумішами

1. Перед тим, як приступити до оздоблювальних робіт , заповніть вм'ятини і відколи на поверхні кладки розчином для кладки блоків AEROC.

2. Невеликі нерівності на поверхні затріть за допомогою терки.

3. Щіткою видаліть пил, що утворився.

Перед тим, як приступити до оздоблювальних робіт, заповніть вм'ятини і відколи на поверхні кладки розчином для кладки блоків AEROC. За допомогою металевого напівтертка нанесіть на стіну рівним шаром нижній шар штукатурки. Викладіть по нижньому шару штукатурну сітку і втисніть її в розчин з допомогою напівтертка Нанесіть на сітку і вирівняйте другий шар грунтовки шткатуркі

Похожие публикации