Облицювання Стін Панелями ПВХ


Март 30, 2017 – 16:12
монтаж опалубки Потолок Кв

Вельми ефективний спосіб за короткий час і без бруду декорувати стіни прихожих, кухонь, санвузлів або лоджій оздоблювальними панелями (рис. 117). Існують три види таких панелей:

  • Складальні рейкові панелі, що зовні нагадують вагонку, кріпляться до обрешітки або прямо до стіни кляммерами (кріпильними скобами), мають довжину до 3000, ширину до 300, товщину від 8 до 25 мм. З'єднують панелі один з одним, вставляючи шип в паз, в залежності від форми вони утворюють безшовне або шовні покриття.
  • Квадратні плиткові панелі. Кріпляться так само, як і рейкові. З цих панелей можна викласти на стіні візерунок. Розміри плиткових панелей: від 300 × 300 до 980 × 980 мм.
  • Листові панелі. Вони схожі на великий шматок оргаліту, тільки з малюнком. Листи кріплять до стіни або решетування цвяхами і / або клеєм. Стики зашпаровують герметиком або закривають пластиковими рейками. Ці панелі набагато більше набраних (їх габарити в основному 1220 × 2440 мм, а товщина - від 3 до 6 мм).

Мал. 117. Облицювання лоджії панелями ПВХ

Перед початком робіт для акліматизації панелей ПВХ їх необхідно витримати кілька днів в приміщенні, де вони будуть встановлюватися. За цей час вони придбають розміри, характерні для даної температури повітря і ймовірність появи щілин між рейками знизиться. У ПВХ-панелей коефіцієнт температурного розширення в чотирнадцять разів вище, ніж у сталі, зі зміною температури від -10 до + 40 ° С вони подовжуються - до 9 мм на триметровій рейці. Розширення ПВХ-панелей по ширині не настільки значно, так як ширина рейки не перевищує 300 мм, але все ж воно є. Тому ви повинні знати, що використовуючи ці панелі на кухнях, у ванних, а особливо на лоджіях, при значному зниженні температури повітря на стіні будуть з'являтися щілини, які зникнуть при підвищенні температури. В ідеалі, ці рейки потрібно монтувати при температурі трохи нижче, ніж та, при якій вони будуть експлуатуватися, тоді після акліматизації пластик розтягнеться і так закупорить щілини, що стіна буде монолітом.

Похожие публикации