Затишна банька


Апрель 28, 2017 – 11:15
облицовка керамическойХочеться звернути увагу, що ялина, сосна, модрина, які широко застосовують для будівництва будинків, для лазні не підходять. Дуже важливо при виборі деревини вибрати одну породу дерева, і не змішувати декілька порід.
Дві основні технології побудови лазні

Качественное отопительное оборудование предлагает компания Tehnics, огромный ассортимент товара и приемлемая стоимость Вас приятно удивят.


1. Тривала технологія будівництва. Лазні, побудовані за даною технологією, мають невеликий мінус. Для того щоб можна було користуватися лазнею, потрібно почекати 2 - 3 роки.

Даний термін встановлений для повної усадки всієї деревини, але, незважаючи на це, лазні за такою технологією популярні серед любителів лазні.

Пройшовши обробку в лесопильне, колоди отримують однакові розміри, що сприяє якості збірки колод. Залишиться тільки вирізати посадочні місця, і зібрати колоди між собою.

2. Швидка технологія будівництва. Лазні, побудовані за цією технологією, мають дуже малі терміни будівництва. Будівництво займає всього кілька місяців. Будувати таку лазню найкраще з клеєних листів або бруса. Це дорожче, але набагато швидше.

Ця технологія заснована на тому, що всі склеєні колоди вже з пазами, віконними і дверними отворами, все це підготовлено вже на заводі. Все на будмайданчик доставляється в комплекті з інструкцією. Весь цей набір потрібно зібрати, як дитячі пазли, згідно прономерованним точкам.

Якість такої лазні на порядок нижче лазні за технологією тривалої.
Баня зі зрубу

споруда лазні

Є ще одна важлива деталь. При будівництві лазні з будь-якої з технологій, вона довго служити не буде, якщо не зробити якісну обробку і просушування деревини.

Заготівлю деревини краще робити взимку. Спиляне взимку дерево менше піддається деформації, як і гниття. Стовбури, при необхідності, треба очистити від кори, залишивши кору лише на самих кінцях стовбура. Потім обробити спеціальними засобами, і залишити сохнути на відкритому повітрі протягом місяця, в продувається і закритому зверху місці. Висота колод над рівнем землі не повинна бути менше 50 см і з відстанню між колодами не менше 5 см.

Місце для сушіння дерева теж необхідно обробити антисептиком.

Похожие публикации