Дверні Лиштви


Март 30, 2017 – 11:47
Штукатурим стены без маяков

Дверні лиштви призначені для маскування зазору між дверним прорізом і дверною коробкою. Їх підбирають по необхідної фактурі і ширині, а колір вибирається точно такий же, як і у дверного полотна. Виготовляються вони з різних матеріалів і діляться на дерев'яні, пластикові, ламіновані, з МДФ і покриті шпоном. Робота по їх монтування є останнім етапом в установці двері. До початку цих робіт, весь інший ремонт, крім монтажу підлогових плінтусів, повинен бути вже завершений. У цій статті піде мова про те, як зробити і як правильно встановити дверні лиштви.

зміст:

Види дверних наличників

На сьогоднішній день будівельний ринок наповнений лиштвами різноманітних форм: різьблені і фігурні, каплевидні і напівкруглі.

Вони грають роль фінішного декорування двері. Деякі продавці, щоб візуально зменшити ціну, вказують вартість тільки полотна і коробки. Але почавши встановлювати, через незнання виявиться, що наличників не вистачає, а докупити їх можна тільки за окрему плату. Тому ще при покупці дверей треба обов'язково перевірити їх наявність в комплектації. Звичайно, ціна на дверні лиштви досить доступна, але при покупці може виникнути ще одна проблема - підбір кольору. До фарбованої або ламінованої двері підібрати необхідний відтінок наличників не складе труднощів, але для дерев'яної або шпонированной зробити це буде вкрай складно.

Стандартна ширина дверного лиштви становить 7 см, товщина - 1 см, висота - 210 см. Для міжкімнатних дверей з одного стулкою потрібно 5 планок лиштви, а для дверей з двома стулками - 6 планок.

Якщо необхідно тільки обрамити отвір дверей, то достатньо двох з половиною планок. Крім цього, виробники виготовляють дверні наличники будь-яких розмірів по ширині, висоті і товщині.

Порада: при виборі лиштв для міжкімнатних дверей , їх колір повинен повністю збігатися з кольором полотна двері. А при виборі обрамлення для вхідних металевих дверей, зсередини відтінок підбирається за кольором стін коридору.

Похожие публикации