Гіпсокартон Стіни


Март 30, 2017 – 11:59
как выровнять стены в квартире

На фото - стіна з

Фото: Depositphotos / kalinovsky ">

Фото: Depositphotos / kalinovsky

У скільки обходяться внутрішні перегородки в квартирах, які матеріали краще використовувати

Для поділу житлоплощі на окремі кімнати потрібні тонкі, відносно легкі, але міцні і надійні, пожежобезпечні і шумопоглинаючі перегородки-стіни. Виконання всіх цих вимог багато в чому залежить від характеристик стінового матеріалу. Перегородки зводять з цегли, пеногазобетон блоків, гіпсових пазогребневих плит і гіспокартонних. Редакція «РБК-Нерухомості» з'ясувала, в чому плюси і мінуси цих матеріалів, і порівняла витрати на зведення 1 кв. м внутрішніх стін.

Найдорожчі, трудомісткі в зведенні і важкі стіни - з керамічної цегли. Їх головна перевага полягає в міцності, довговічності і можливості будівництва стін будь-якої кривизни. Сучасні технології принесли на зміну їм більш рівні й дешеві штучні матеріали з пінобетону і гіпсу з приблизно рівними характеристиками за винятком вологостійкості. Ціни на матеріали розрізняються, але пінобетонні блоки мають менш рівну поверхню, ніж гіпсові аналоги. Вони вимагають додаткового штукатурення в один шар, що збільшує витрати. На практиці стіни ванних кімнат зазвичай зводять з цегли або газо- та пінобетонних блоків, оскільки в подальшому вони краще поєднуються з штукатурними і клейовими складами для вологих приміщень на основі цементу. Легкі гіпсокартонні перегородки коштують дешевше, але якщо додати ще один шар гіпсокартону для міцності і закласти всередину утеплювач для звукоізоляції, то їх ціна зросте на 20-30%. В результаті в кімнаті стане набагато тихіше і це практично не позначиться на швидкості зведення конструкції.

цегла

Перегородки зводять з недорогого повнотілої будівельного (рядового) цегли марки не нижче М100 стандартним розміром (250 × 120 × 65 мм). Стійка цегляна перегородка повинна мати товщину в півцеглини (150-170 мм разом із шаром штукатурки чорновою обробкою). Така конструкція не тільки з'їдає сантиметри корисної площі, а й створює локальну навантаження на перекриття, оскільки цегла має високу щільність (1800-2000 кг / куб. М).

плюси :

- висока міцність і вологостійкість;
- можливість зведення криволінійних перегородок.

мінуси :

- низька швидкість зведення перегородки;
- висока витрата кладки і штукатурного розчину;
- високий вага перегородки;

Похожие публикации