Гіпсова штукатурка


Февраль 23, 2018 – 18:07
Режущий инструмент Диски

Штукатурка гіпсова має високу паропроникність та низьку теплопровідність. Даний вид сухої суміші не виділяє шкідливих для людини речовин при виробництві оздоблювальних робіт і в процесі експлуатації. Такі якості як безусадочность і тріщиностійкість дозволяє тривалий час зберігати якість одержуваної поверхності.Преімущество цієї суміші перед традиційними видами в наш час безперечно. По-перше, вона наноситься в 1 шар, тим самим виконуючи фінішну обробку. Її легко можна розгладити, при цьому залишається дуже невелика кількість відходів. Вона швидко сохне і робить можливим досягти високої продуктивності. У нашій компанії ви можете купити цю суміш за найкращою ціною в Спб.

Де застосовується гіпсова штукатурка?

Її застосовують для вирівнювання поверхні всередині приміщень з нормальною вологістю. Перед початком декоративного оздоблення: обклеювання шпалерами, нанесенням фарби, укладання керамічної плитки. Також вона може бути використана для первинного штукатурення стін і стелі. Отриманий гіпсовий розчин пластичний, і легко наноситься на будь-яку поверхню. Даний тип суміші кращий в тих випадках, якщо потрібно виконати роботу в найкоротші терміни, при дотримання умови подальшого використання в умовах нормальної вологості і виключно всередині приміщення.

На сегодняшний день гипсовая штукатурка стала одним из самых востребованных строительных материалов. С ее помощью Вы можете выровнять любую поверхность, при этом затратив минимум материалов и усилий. 

Ці суміші отримали зараз дуже широке поширення в Росії, це пов'язано з тим, що вони дозволяють сильно скоротити термін проведення робіт. У добре провітрюваному приміщенні, в залежності від температурних і погодних умов, суміш сохне від 8 до 15 днів. Волога і темна поверхня за цей час перетворюється в світлу і суху. Коли нанесена суміш повністю висохне, її можна застосовувати практично для будь-якого виду фінішної обробки. Вологість суміші під фарбування не повинна перевищувати 1,5%. Для фарбування можна використовувати емульсійні, масляні, клейові і інші види фарб, за винятком вапняних.

підготовка підстави

Підстава на яке наноситься склад має бути сухим, твердим, чистим від пилу і бруду, без масляних і бітумних плям. Для того щоб посилити міцність зчеплення сухої суміші з основою, потрібно обробити поверхню грунтовкою.

приготування суміші

Суміш висипати з мішка тару з чистою водою з розрахунку 0,6-0,8 л на 1 кг сухої суміші, і потім ретельно розмішати до однорідної маси. Цю дію можна виконувати як професійним міксером так і вручну. Після чого розчину необхідно дати постояти 4-5 хвилин, і повторно перемішати. Розчин, отриманий таким способом, потрібно використовувати протягом 30 хвилин після розведення. Не можна додавати в готову суміш сторонні компоненти.

нанесення

Приготований розчин наноситься на поверхню шаром товщиною до 60 мм. На стіни наноситися знизу вгору, а стеля на себе. Для стелі де наноситися шар більше 25 мм, необхідно застосовувати армуючої сітки. Після чого нанесений склад потрібно вирівнювати правилом. Через 45-60 хвилин після нанесення розчину і початку схоплювання, зайві залишки матеріалу зрізаються а нерівності потрібно заповнити.

Похожие публикации