Килимок під Офісне Крісло


Март 30, 2017 – 12:27
Виды раздвижных межкомнатных
Захисний килимок під

Захисні килимки: зберігаємо красу!

Ви помічали, як згодом в офісі навколо робочих місць співробітників на підлогове покриття виникають острівці більш світлого, або, навпаки, темного кольору? Це - потертості, які утворюються в результаті постійного впливу мобільного офісних меблів. За пошкодження ламінату або лінолеуму непряму відповідальність несуть дизайнери і конструктори, які придумали і всіляко сприяють поширенню крісел на коліщатках. Такий вид меблів особливо зручний для роботи з комп'ютером та офісною технікою - всі операції можна проводити не встаючи з місця, а переміщаючись уздовж столу (звідси і назва - «комп'ютерні крісла»). Однак, за зручність доводиться платити: маленькі коліщатка згубні для підлоги. В результаті - для збереження естетики інтер'єру через пару років доведеться робити ремонт.

На сьогоднішній день існує ефективне, просте і в той же час недороге рішення, що дозволяє повністю виключити неприємні наслідки. Захисні килимки під крісло чудово захищають будь-які типи покриттів від пошкоджень. Такі килимки, виготовлені із сучасних міцних, зносостійких та звуко матеріалів, дозволяють одночасно вирішити кілька проблем: зберегти ламінат (або лінолеум), позбавити співробітників від неприємного звуку «катаються крісел», а також послужити додатковим елементом дизайнерського оформлення офісу.

Захисні килимки під комп'ютерне крісло мають різноманітні форми і забарвлення. Прозорі моделі зберігають існуючий дизайн офісного інтер'єру, і в той же час прекрасно захищають підлогу від пошкодження. Захисні килимки в кольоровому виконанні дозволяють самостійно моделювати інтер'єр.

Сучасні матеріали, що використовуються при виготовленні килимків, відповідають найвищим гігієнічним вимогам і стандартам безпеки. Якісні полімери негорючі, не роблять негативного впливу на здоров'я, дозволені до застосування на підлогах з підігрівом.

На сторону, що стикається з підлогою, наноситься спеціальне покриття, що забезпечує щільне прилягання до підлоги. З лицьового боку захисний килимок має рельєфну фактуру, що запобігає прослизання коліщаток крісла.

Похожие публикации