Килимок під Стілець


Март 30, 2017 – 12:19
Защитный коврик под
Килимок під комп'ютерне крісло

Захисний килимок під комп'ютерне крісло для захисту підлоги

Сучасний захисний килимок під крісло прекрасно збереже Ваш пол з дорогому паркетом, ламінатом або навіть килимом. В офісі найчастіше використовуються захисний килимок під комп'ютерне крісло . При сучасному ритмі роботи і при наших цінах на ремонт це стає дуже практичним і зручним рішенням. Будинки такий килим також можна підкласти під комп'ютерне крісло або під стілець. Крім того захисний килим часто використовують в дитячих кімнатах для ігор або під дитяче комп'ютерне крісло. Ваш непосида не зможе зашкодити підлогу навіть якщо розіграється щосили. Захисне покриття можна використовувати для годування або розміщення домашніх тварин. Замінити прогризенние або подряпаний килимок для собаки простіше і дешевше ніж відремонтувати сучасне підлоги. І ще одне популярне застосування, розмістити килимок під важкої побутовою технікою, словом скрізь де є ймовірність зіпсувати дорогі підлоги або килими .

Як правильно вибрати потрібний килимок під крісло для захисту підлоги з безлічі пропозицій?

Для початку давайте зрозуміємо, чим вони взагалі відрізняються? Існує кілька основних параметрів, на які необхідно звернути увагу.

Перше і для багатьох основний це звичайно ж розмір. Думаю тут не треба пояснювати. Потрібно вибрати розмір таким чином щоб навіть при переміщенні крісла залишатися на килимку.

Друге і важливе - форма. Оцініть, як ви пересуваєте Ваше крісло або стілець. Ваше захисний настінний килим для захисту підлоги повинне закрити основні маршрути. Існують різні форми. Від найпростіших прямокутних або круглих до більш спеціальних Т-образної або U-подібної форми.

Третій важливий фактор матеріал, з якого зроблений килимок для захисту підлоги. Широке поширення отримали економічні прозорі килимки з поліетилену. Низька ціна, екологічність і безпеку зробили такі килимки дуже популярними. Але останнім часом все більшого поширення набуло захисне покриття з полікарбонату. Цей матеріал дуже стійкий до зношування, легкий і гігієнічний. Такі прозорі килимки для захисту підлоги з полікарбонату можуть бути дуже тонкими і відмінно вписуються в будь-який інтер'єр.

Четвертий важливий фактор. Килимки можуть бути розраховані на різний покриття для підлоги. Для гладких і твердих покриттів нижню поверхню килимків зазвичай роблять гладкою для максимального зчеплення з підлогою. Для килимів на нижній поверхні роблять спеціальні виступи, які дозволяють міцно триматися на м'якій поверхні, не пошкоджуючи її.

Похожие публикации