Інструменти для штукатурки Стін


Март 30, 2017 – 12:15
Купить ковролин недорого
На відміну від попередніх видів

Насамперед необхідно засвоїти те, що штукатурний розчин слід розводити і розмішувати в спеціальному «растворном ящику». Не забудьте про те, що штукатурка, наприклад, стелі вимагає проведення додаткових підготовчих робіт. Зробіть для себе спеціальні підмостки для штукатурки, так Вам буде простіше дотягнутися до стелі.

Отже, тепер ми спробуємо розібратися в основних, найбільш необхідних і популярних інструментах для штукатурки.

Одним з найнеобхідніших інструментів для штукатурних робіт є, так званий, «скребок». Він виконує всі функції шпателя. «Скребок» - це трапецієвидна лопатка, зроблена з металевого полотна. «Скребок» використовується, в першу чергу, для очищення нерівних поверхонь.

Інструмент для штукатурки «сокіл» - це металевий або дерев'яний щиток (40 на 40 сантиметрів), що має перпендикулярно примикає ручку. «Сокіл» використовується в якості підносу для розчину. Так само, часто може використовуватися безпосередньо для вирівнювання розчину на стінах.

Такий інструмент для штукатурки як «кельма» (сердцевидная лопатка з ручкою), застосовується для нанесення розчину на «сокіл», нанесення розчину на стіни, розгладження розчину на стінах. За допомогою кельми, так само, закладаються наявні тріщини.

«Терка» і «полутерком» - інструмент для штукатурки, який використовується для вирівнювання розчину вже нанесеного на стіну. Для того, щоб підвищити якість вирівнювання і затирання - нанесіть на зовнішню поверхню «терки» ( «полутерком») повсть.

«Отрезовки» називається інструмент, застосовуваний для очищення від шпалер і виправлення тяг. «Отрезовка» - це фактично те саме, що і штукатурна лопатка, тільки менших розмірів.

Інструмент для штукатурки «скребок» -полотно трикутної форми, прикріплене до дерев'яної ручки (довжиною близько 15-тьі сантиметрів). Використовується для зчищення набела, так само може виконувати функції «отрезовки».

«Сталева щітка», в якій щетина виготовляється з різною за ступенем жорсткості дроту, використовується, в першу чергу, для очищення оброблюваної поверхні від різного роду забруднень.

Ще один досить важливий інструмент для штукатурки - це «правила». «Правила» використовуються для перевірки нанесеної штукатурки на рівність. Являють собою ідеально рівні рейки різної довжини. Не виключається застосування «правил» і для вирівнювання штукатурки.

Похожие публикации