Інструменти для малярних робіт


Март 30, 2017 – 15:39
Продажа расходных материалов

Інструменти для малярних робіт

необхідний для додання ремонту завершеного вигляду. У цій категорії представлені побутові та професійні інструменти для малярних робіт і різні допоміжні пристрої, що дозволяють спростити і полегшити роботу.

Фарбувальні роботи в багатьох випадках є завершальним етапом ремонту і будівництва. Тому від якості інструменту для малярних робіт багато в чому залежить остаточний вигляд приміщення. Щоб в подальшому не займатися виправленням неякісної фарбування або покриття лаком, професіонали радять вибирати необхідне приладдя в залежності від типу операції. Тому малярський інструмент прийнято ділити на декілька видів.

Інструмент для фарбування

При проведенні цих малярних робіт можуть використовуватися кисті різних типів. Тип цього інструменту також визначаться характером виконуваних робіт, видом поверхні, на яку будуть наноситися ЛФМ, і її формою:

  • плоскі - для відносно великих поверхонь: підлог, підвіконь, дверей і інших;
  • круглі - рекомендуються для нерівних ділянок, так як дозволяють "фарбувати" все пори і вм'ятини;
  • спеціальні - включають кілька підтипів, за допомогою яких можна виконувати ті операції, з якими не впораються інші.

Там, де необхідно обробити дуже велику площу , раціональніше застосовувати інший малярський інструмент - валики. Ними також набагато зручніше фарбувати рифлені текстурні поверхні. Стандартні моделі гарні для внутрішніх оздоблювальних робіт, Мінівалік - для забарвлення невеликих ділянок, фасадні - для грубих поверхонь. Існують спеціальні валики для розгладження шпалер (притискні), для перфорування гіпсокартону (голчасті) і т.д.

Інструмент для нанесення штукатурки, побілки, лаку, грунтовки

Найбільш ефективним для грубих і підготовчих операцій є застосування наступного інструменту для малярних робіт : макловиц, що нагадують щітку, і мачульними кистей. Деякий професійний малярський інструмент може мати телескопічну рукоятку, що робить його ще більш зручним при нанесенні побілки на стіни, так як при цьому не потрібно драбина.

допоміжні пристосування

Крім перерахованого, існує також допоміжний малярський інструмент, що дозволяє істотно прискорити роботу: різноманітні ванночки для прокатки валиків і видалення надлишку фарби, кювети - ємності для замішування і доставки до місця розчинів, а також всілякі щітки (металеві - для видалення іржі, шпалерні - для розрівнювання шпалер).

Похожие публикации