Підготовка Стін під Бамбукові шпалери


Март 30, 2017 – 12:24
компании является сборка и

Ремонт в квартиріДо створення шедевра необхідно підготуватися. Яким би якісним не був оздоблювальний матеріал, всі його достоїнства можуть розкритися тільки на правильно підготовлених стінах. Підготовка стін під декоративну штукатурку не сильно відрізняється від підготовки для нанесення будь-якого іншого виду обробки. Поверхня потрібно очистити від залишків шпалер, старої фарби, побілки, не прагнучи до досягнення ідеальної гладкості. Більшість складів прекрасно приховує дрібні дефекти, ваше завдання - ліквідувати великі.

  1. Декоративна штукатурка - останній етап будівництва або ремонту. Нанесення грунтовки на стінуВікна та двері повинні бути встановлені, роботи над стелею і підлогою - закінчені, приміщення очищено від будівельного сміття, пилу і бруду.
  2. Поверхня готують як під фарбування. Її необхідно вирівняти, закрити подряпини, відколи, вибоїни, тріщини і покрити акриловим грунтом, за винятком матовою ATF.
  3. Якщо поверхня недостатньо щільна, її слід обробити зміцнює або відновлює грунтом. Грунтовка зміцнює стіну, служить додатковим захистом від вогкості і поліпшує зчеплення покриття з поверхнею. Стіни приміщень з підвищеною вологістю підлягають обробці протигрибковими засобами.
  4. Тріщини слід «розкрити» і заповнити спеціальною шпаклівкою.
  5. Загрунтовані поверхні шпатлюют, кожен шар шпаклівки повинен просушуватись протягом доби.
  6. Щоб уникнути розтріскування, рекомендується використовувати серпянку, або бамбукові шпалери. Місця стиків необхідно ретельно прошпаклевать і ошкурить після висихання.
  7. Кожен шар шпаклівки покривають акриловим грунтом глибокого проникнення.
  8. Не допускається застосування фінішних шпаклювальних матеріалів, що перешкоджають всмоктуванню, зокрема, матеріалів на алебастр і олійно-клейової основі.
  9. Для шліфування поверхні використовується мелкоабразівной наждачний папір.
  10. Перш, ніж починати забарвлення, слід провести попередні вифарбовування. Ця процедура необхідна для того, щоб попередньо оцінити фактуру готового покриття і його відтінок.

Наведена вище послідовність дій при підготовці стін під декоративну штукатурку є найбільш загальною. У кожному конкретному випадку підготовка може відрізнятися в залежності від властивостей матеріалу, особливостей приміщення і бажаного результату. Набагато нижче вимоги до поверхні при використанні структурних складів.

Структурні штукатурки - універсальний обробний матеріал, який можна використовувати для будь-яких базових поверхонь як зовні, так і всередині будівлі. З їх допомогою стати шедевром може навіть самий пересічний будинок. Структурна штукатурка пластична, легко наноситься. Серед її безперечних достоїнств - майже безмежні можливості для експериментів з фактурою і кольором поверхні.

Результат не змусить себе чекати оштукатурені стіни Методика розрахунку підстави для будинку Вибір будматеріалів для заміського будинку

Похожие публикации