Підлогове Покриття для спортзалу


Март 30, 2017 – 10:55
Покрытия напольные спортивные
Підлогове покриття для

Безпека в спортзалі або на майданчику багато в чому залежить від спортивного покриття, яке повинно забезпечити комфортність занять і звести до мінімуму ковзання під час виконання вправ. У продажу є безліч підлогових покриттів для спортивних залів. Між собою така продукція відрізняється матеріалом виготовлення, щільністю, антиковзаючим властивостями, призначенням (орієнтацією на певний вид спорту).

Які бувають спортивні покриття

Якщо ви бажаєте купити спортивне покриття, при виборі слід враховувати не тільки базові вимоги до подібних матеріалів, але і їх призначення. Іншими словами, покриття для підлоги необхідно підбирати, орієнтуючись на вигляд спорту, яким будуть займатися в певному залі або на майданчику. Найбільш затребуваними є наступні матеріали:

  • гумове покриття для спортивних майданчиків відкритого типу. Його можна використовувати для тенісних кортів. Є і спеціальні гумові покриття для спортивних залів та інших критих об'єктів;
  • мати спортивні - для занять бойовими мистецтвами;
  • модульні матеріали - застосовуються в якості спортивного покриття для вулиці.

Незалежно від типу, спортивне покриття повинне бути жорстким, пружним і комфортним, щоб при виконанні вправ спортсмени могли досягти максимальної ефективності і не травмуватися. Така якість досягається за допомогою використання спеціальних матеріалів виготовлення.

Найпопулярнішими ПВХ-покриттями для спортивних залів є:

Наприклад, спортивні гумові покриття робляться з переробленому гуми з додаванням каучуку і інших складових, що підвищують еластичність, пружність, амортизаційні параметри. Високо цінується спортивне покриття з гумової крихти, що включає до свого складу EPDM-гранули. Саме такі підлоги були в афінських спортзалах на Олімпіаді в 2004 р

Похожие публикации