​Профіль під гіпсокартон


Январь 25, 2018 – 08:49
Входные двери, межкомнатные

У сучасному будівництві вирівнювання стін і стелі за допомогою гіпсокартону вже давно набуло широкого застосування. Цей матеріал дозволяє не тільки вирівнювати поверхні і приховувати різні комунікації, але також створювати цікаві архітектурні форми у вигляді арок, колон, ніш тощо. Одним із способів кріплення гіпсокартонних листів є профіль для гіпсокартону. Він служить для формування каркасів, що розрізняються між собою по конструкції і призначенню. Сьогодні, мабуть, складно собі уявити капітальний ремонт або перепланування, де б не була потрібна установка профілю під гіпсокартон. Причому цей метод можна застосовувати як в промисловому, так і житловому будівництві. Завдяки кріпленню гіпсокартону до профілю вдається уникнути механічних пошкоджень торців листів в місцях їх з'єднання зі стіною або стелею.

Профіль металевий для гіпсокартону ідеально підходить для організації перегородок, обшивки стін і підвісних стель, утворюючи жорсткі каркаси для кріплення. З цією метою виробники випускають спеціальний профіль під гіпсокартон з поздовжніми гофрами, що збільшують жорсткість конструкції.

Дуже часто при виробництві профілю для гіпсокартону використовується оцинкований метал, стійкий до шкідливого впливу навколишнього середовища. Захисне покриття, нанесене на алюмінієві профілі для гіпсокартону, на повітрі окислюється, утворюючи шар вуглекислого цинку, який перешкоджає проникненню вологи і появи іржі.

Перш ніж купити профіль для гіпсокартону, в першу чергу визначитеся, яка основа під монтаж листів буде найбільш оптимальною. В даний час профіль оцинкований для гіпсокартону випускається декількох видів: стельовий, стієчний, стельовий направляючий, стійковий направляючий, маячковий і углозащітний. Кожен готовий каркас з профілю під гіпсокартон має хороший запас міцності і в процесі експлуатації не створює абсолютно ніяких проблем.

Вы можете приобрести качественный профиль под гипсокартон по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Стельовий профіль для гіпсокартону використовують для створення каркаса на стінах або стелі. Додаткову жорсткість конструкції додає центрування закручувати шурупи, що забезпечується трьома канавками на спинці і полицях профілю для гіпсокартону для стель. Це дозволяє швидко і легко зробити установку профілів і монтаж гіпсокартону, значно заощадивши час будівельних робіт. В якості направляючої складової частини при створенні каркаса обшивки стін або підвісної стелі служить направляючий профіль для гіпсокартону, має П-подібну форму. Залежно від призначення (облицювання або установки підвісної стелі) він кріпиться або до підлоги і стелі, або по периметру приміщення. Кріпити гіпсокартон до профілю рекомендується шурупами з кроком близько 250 мм.

Профіль стієчний для гіпсокартону застосовується як вертикальна стійка каркасів при обшивці стін і зведенні перегородок. У парі з направляючим профілем для гіпсокартону, розміри якого повністю відповідають параметрам стоечного, проводиться монтаж профілю для гіпсокартону - за допомогою шурупів або методом просічки з відгином.

При створенні і вирівнюванні поверхонь з нанесенням штукатурки використовують маячковий профіль стіновий для гіпсокартону. Забезпечити практично ідеальну геометрію зовнішніх кутів, а також запобігти небажаним дефекти і відколи допоможе з'єднання профілів для гіпсокартону з углозащітнимі елементами.

Оскільки останнім часом на виготовлення профілю для гіпсокартону виробники не витрачають занадто великих фінансових коштів, то і на профіль для гіпсокартону ціна, як правило, коливається в розумних межах і орієнтована вона на вітчизняного споживача із середнім достатком. І хоча робота з профілем для гіпсокартону не представляє особливих складнощів, все ж цей процес вимагає запасу певного багажу знань і навичок.

Похожие публикации