​Про біметалеві радіатори


Январь 27, 2018 – 16:41
Детский пол в комнате

Біметалічні радіатори з'явилися логічним результатом еволюції радіаторів алюмінієвих. У біметалевих радіаторах раз і назавжди вирішена основна проблема за своїх попередників з алюмінію. Тобто виключений контакт активного матеріалу - алюмінію з теплоносієм - водою, яка циркулює по каналах радіатора. Домоглися цього дуже просто - розробили радіатор опалення складається з двох різних матеріалів - сталі та алюмінію. Цей радіатор влаштований так, що всі внутрішні частини, за якими йде вода, виконані зі сталі, а оболонка опалювального приладу складається з алюмінію. Тому його і назвали біметалічним радіатором.

Вы можете приобрести биметалические радиаторы отопления по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Зовні біметалічний радіатор нічим не відрізняється від алюмінієвого. І принцип роботи аналогічний. У нього такі ж секції, виконані з алюмінієвих пластин для оптимальної конвекції повітря, що нагрівається. Близьку спорідненість з алюмінієвими радіаторами вплинуло і на позитивні сторони біметалевих радіаторів. Завдяки алюмінієвому корпусу вони мають високу тепловіддачу, легка вага, компактність і хороший зовнішній вигляд. А за рахунок використання стали додалася ще така особливість як антикорозійна стійкість. До всього іншого, біметалічні батареї мають більшу міцність. Тепер їх можна встановлювати в системах з робочою тиском до 35 атм. Біметалічні прилади краще за інших підходять для установки в системах з центральним опаленням. Наприклад, біметалічні радіатори Global, які можна придбати в нашій компанії, ідеально підійдуть і для централізованих систем опалення та для автономних. За довгі роки використання вони отримали значну кількість позитивних відгуків у всьому світі.

Високі теплопроводящие здатності біметалевих радіаторів дозволяють спільно з ними використовувати регулюючу арматуру або автоматику для швидкої зміни температури навколишнього середовища. Швидка і потужна тепловіддача алюмінієвих випромінювачів і м'яке конвекційне рух нагрітого повітря забезпечують максимальний комфорт в приміщенні в найкоротші терміни.

Але не дивлячись на хороші відгуки і у біметалевих батарей є свої недоліки. Основний їх мінус це висока вартість, вірніше вища, ніж у алюмінієвих аналогів. Якщо ж брати до уваги, що біметалічні радіатори більш міцні, довговічні і менш вибагливі, то переплата за них окупиться сповна. У нашій компанії, в Санкт-Петербурзі, Ви можете купити біметалічні радіатори італійської компанії Global- перевірений виробник опалювального обладнання, зарекомендував себе по всьому світу.

Похожие публикации