Ротбанд Гіпсова Штукатурка


Апрель 17, 2017 – 21:43
как выровнять стены в

В даний час гіпсова штукатурка «Ротбанд» - одна з найбільш популярних сумішей, яка застосовується для вирівнювання поверхні стін і стелі в ході внутрішнього оздоблення різних приміщень. Калькулятор допомагає відповісти на питання про те, скільки потрібно Ротбанда на 1 м2, а також для заданої площі штукатурних робіт з урахуванням товщини шару. Унікальність нашого калькулятора полягає в тому, що крім інформації про кількість суміші результати розрахунків містять актуальну інформацію про її вартості в провідних торгових мережах.

Площа штукатурних робіт вказується в кв. м; товщина шару - в см.

Якщо ви не знаєте товщину штукатурного шару, вкажіть 2 см. Це - середнє значення.

Як розрахувати витрати Ротбанда

Відповідно до технічної документації норма витрати суміші відповідає 8, 5 кг для 1 кв. м при товщині шару 10 мм. В середньому товщина штукатурного шару становить 10-15 мм. Ми також враховуємо необхідний запас, рівний 10% від еталонного показника з округленням у більшу сторону.

Існує ще один спосіб того, як розрахувати кількість штукатурки , а точніше - визначити середню товщину шару з урахуванням кутових відхилень. Для цього в трьох місцях слід проміряти поверхню, на яку буде наноситися штукатурний склад. Отримані при провешивании значення необхідно підсумовувати і розділити на три (по числу вимірів). Приклад: після вимірювання ми виявили, що відхилення поверхні стіни / перегородки від вертикальної прямої становить в трьох різних місцях 0, 8, 1 і 2, 4 см. Таким чином ми підсумовуємо ці три значення, ділимо отриманий результат на три і дізнаємося, що середня товщина штукатурного шару становить 1, 4 см - (0, 8 + 1 + 2, 4) / 3 = 1, 4. Отримані дані можна використовувати для розрахунку Ротбанда, його витрати в ході ремонту.

При складанні бюджету ремонтно-оздоблювальних робіт слід також враховувати витрати, пов'язані з транспортуванням матеріалів, їх навантаженням і підйомом на поверх. Вартість таких послуг може бути різною (залежно від місцезнаходження приміщення, в якому проводиться ремонт, умов проїзду великовантажного транспорту, наявності / відсутності ліфта, режиму розвантажити-навантажувальних робіт).

Якщо ви не знаєте площа стін, то її приблизне значення можна отримати, маючи під рукою площа підлоги в приміщенні. У типовій квартирі (типовий - з точки зору кількості ...

Похожие публикации