Штукатурка для Стін


Март 30, 2017 – 12:10
оборудование для малярных
Dekorativnaya-shtukaturka-dlya

Штукатурки є матеріал, призначений для обробки і захисту поверхонь, а також для додання їм форми, фактури або текстури. До того ж штукатурка готує оброблювані поверхні для подальшої їх декоративного оздоблення, наприклад фарбування.

види

Штукатурка класифікується за декількома принципами, зокрема за складом:

  • Гіпсова штукатурка - використовується для внутрішньої обробки приміщень з нормальною і підвищеною вологістю (кухня, ванна кімната, коридор і т. П.), Володіє високою еластичністю. Досить нанесення тільки двох шарів такої штукатурки. При цьому не утворюються тріщини і не відбувається усадки.
  • Цементна штукатурка - найбільш поширений оздоблювальний матеріал, який, в свою чергу, підрозділяється на наступні види: цементно-вапняна штукатурка (підходить для приміщень з підвищеною вологістю) і цементно-піщана штукатурка (для внутрішньої і зовнішньої обробки при низькому рівні вологості).
  • Перлітова штукатурка - забезпечує теплоізоляцію і вогнестійкість стін, паралельно виконуючи і декоративні функції. Підходить як для внутрішньої, так і для зовнішньої обробки будівель, особливо для стін з піноблоків. Екологічно безпечна і дуже зручна в нанесенні за рахунок високої пластичності.

За способом ж виконання виділяється мокра штукатурка (суха штукатурна суміш розлучається до стану розчину і наноситься на стіну, після чого настає довгий етап її висихання) і суха штукатурка (складність виконання полягає в залежності результату роботи від умов в приміщенні).

За якістю ж штукатурка фасадна цементна або будь-яка інша ділиться на просту, яка підходить для нежитлових приміщень, поліпшену і високоякісну, яка зазвичай використовується для художньої обробки культурних установ.

У магазинах Леруа Мерлен можна купити гіпсову штукатурку , цементну або перлітову суміш, яка підходить для будь-яких оздоблювальних цілей. Висококваліфікований персонал мережі допоможе кожному покупцеві зробити правильний вибір. Яка б не була обрана цементна штукатурка, ціна товару виявиться однією з кращих на ринку.

Похожие публикации