Штукатурка під Маяки


Март 30, 2017 – 12:23
Виды раздвижных межкомнатных

Штукатурка стін по маяках

Від того, наскільки якісно виконані штукатурні роботи, залежить якість всіх оздоблювальних робіт в будинку. І це - не перебільшення! Криво поштукатурені стіни, кути яких далекі від вертикальності, а їх поверхня нагадує макет складно пересіченій місцевості, можна шпаклювати хоч десять раз, але толку від цього не буде ніякого. Жоден поважаючий себе професійний будівельник не візьме за чистову обробку таких стін, тому що зробити з них хоч щось, не "ріже» очі, практично неможливо (хіба що облицювати таку стіну декоративним каменем). Для того щоб не потрапити в таку ситуацію, виконується штукатурка стін по маяках.

Людині, ніколи не має справи з штукатурними роботами, штукатурка стін по маяках здасться дуже складною роботою. Насправді, установка маяків набагато полегшує сам процес штукатурки. Правильно встановлені інвентарні оцинковані маяки зводять виконання високоякісної штукатурки до простого механічного нанесення розчину і його затирання. Так як встановити маяки під штукатурку, щоб і поверхню заштукатурені стіни була рівною, і поштукатурити її швидше?

Перед тим як штукатурити стіни по маяках, необхідно виконати механічну очистку поверхонь від напливів розчину, відколів та інших виступаючих частин, а також закінчити електромонтажні роботи.

Установка штукатурних маяків починається з перевірки вертикальності обраної стіни. Для цього можна використовувати довгий рівень або висок. Довгий рівень все ж краще, тому що згодом він знадобитися для перевірки вертикальності встановлених маяків. З огляду на, що на поверхні стіни часто розташована електропроводка, мінімальна товщина намета розчину становитиме від 15 до 25 мм. Після того, як визначена вертикальність стіни, необхідно виконати розмітку її майбутньої, строго вертикальної поверхні за допомогою волосіні. Вбивши вгорі і внизу кожного краю стіни два цвяха, вертикально закріплюємо на них волосінь. Відстань від вертикальної волосіні до поверхні існуючої стіни повинно бути таким, щоб не виступали дроти електропроводки.

Після цього уздовж стіни необхідно натягнути волосінь в горизонтальному напрямку, так, щоб вона по краях стіни стикалася з встановленими раніше вертикальними розмітками. Для стіни стандартного будинку з висотою від 2, 5 до 3м досить таких чотирьох горизонтальних лінії: вгорі, внизу і дві - посередині, розділивши відстань між верхньою і нижньою волосінню на рівні частини. Кріпиться горизонтальна волосінь також за допомогою цвяхів.

1-14Провешивание вертикальних стін: 1-12 - цвяхові марки Наступний крок - установка маяків під штукатурку.

Похожие публикации