Типи Міжкімнатних Дверей


Март 30, 2017 – 12:31
Размер дверной коробки
Masiv1m

sdls 7852a1xaxl7Невід'ємною частиною інтер'єру в квартирі є міжкімнатні двері. Міжкімнатні двері вибирати потрібно дуже ретельно, так як нехай навіть і дорога, але обрана навмання, в інтер'єр може не вписатися і зіпсувати його. Міжкімнатних дверей існує багато, але ставляться вони все до певного типу.

1). Розсувні. Такий тип вільний простір в будинку (квартирі) дозволяє економити. Встановлюються розсувні двері, як правило, в невеликих квартирах. Двері купе простір приміщення візуально збільшують. ssdggg-wc85000Недоліки - складність установки, погана звукоізоляція і вельми висока вартість.

2). Складено.

Виглядають такі двері як книжка або як гармошка. Полотно у вигляді книжки - це тільки дві стулки, а, отже, і довговічніша. Недолік цього типу - це погана звукоізоляція, але місця економлять вони дуже багато.

ssdggg-wc85073). Стаєнні.

Цей різновид міжкімнатних орних дверей носить назву голландських.
Особливість їх полягає в тому, що вони складаються з двох частин, нижньої і верхньої, зі своїми окремими петлями і замками.

Користуються популярністю такі двері у батьків мають маленьких дітей.
Конюшинна двері дуже цікаво виглядає на кухні, коли дитина не зможе проникнути на небезпечну територію, так як нижня частина закрита стулкою, а при відкритій верхній стулці він буде перебувати весь час під контролем.

4). Поворотні.

asiwqkjjc47vvАльтернативою розсувний є поворотна двері. Для відкриття таких дверей, завдяки мудрому механізму багато місця не потрібно, вона відкривається в будь-яку сторону.

5). Хитні.

Встановлюють такі двері в магазинах, метро та інших громадських місцях. У квартирах такі двері встановлюють дуже рідко (при наявності собаки, їй дуже сподобається така двері).

6). Орні.

Класичний тип найпоширеніший. Залежно від розміру дверного отвору вони можуть бути двостулковими, полуторастворчатимі або одностулковими. Мінусом орних дверей є необхідність наявності для їх відкриття вільного простору.

Міжкімнатні двері і їх покриття. Розрізняються міжкімнатні двері за типом покриття:

1). Фарба - найпоширеніше покриття. Фарбуються вони в будь-який колір - в залежності від бажання. Такі двері в експлуатації зручні, так як їх легко очищати завдяки гладкій поверхні.

ddd58s5d qs52 s555 qwokna0

Похожие публикации