Види Замків для Дверей


Март 30, 2017 – 11:59
Штукатурка стен по маякам
Види замків для дверей і

Ідеальний дверний замок не тільки забезпечує безпеку, але і володіє такими якостями, як довговічність, простота у використанні, надійність. Хороший механізм може коштувати дорожче, ніж самі двері, особливо це помітно на прикладі продукції іноземного виробництва. Часто дешеві замки китайського виробництва виготовляються за застарілими технологіями, містять крихкі і недовговічні елементи з силуміну або пластмаси.

Крім матеріалів, використаних для виробництва, і країни-виробника, інших загальних параметрів, найважливішими критеріями при виборі замка, є:

1. Ступінь секретності. Універсальний критерій, який має на увазі такі показники, як кількість комбінацій, ступінь стійкості до механічних пошкоджень і тривалість експлуатації, захищеність від злому відмичкою, ймовірність збігу ключів. Відповідно, виділяють низький, середній і високий ступінь секретності.

2. Клас стійкості до злому. Визначається в залежності від того, скільки часу потрібно для розтину. Всього виділяють 4 класу, перший має час розтину менше 5-ти хвилин, другий - від 5 до 15, третій - понад 15, четвертий - 30 хвилин і більше.

Отримати інформацію про ці параметри можна в технічному описі вироби, на сайті компанії-виробника (для іноземних товарів добре, якщо є російськомовна версія) або у менеджера з продажу. Або на сторінці: двері вхідні Новосибірська.

Типи і призначення дверних замків

Найпоширенішими і надійними є механізми врізного і вкладного типу, за своїм функціональним призначенням вони діляться на дві групи: що замикає і фіксуючого-замикаючого типу. Останній найчастіше встановлюється в нижній частині полотна, і, серед професіоналів, іменується просто як «основний». Перша група не володіє внутрішнім фіксатором, і застосовується тільки для замикання дверей. За принципом роботи замки класифікуються на сувальдні, циліндрові (прості, штифтові, дискові) і універсальні (комбіновані).

Похожие публикации