Види розсувних дверей


Март 30, 2017 – 11:40
шлифовка и затирка стен
Види розсувних міжкімнатних

Розсувні міжкімнатні двері є прекрасним рішенням для невеликих приміщень, тому що дозволяють економити простір і при цьому мають оригінальний зовнішній вигляд. У деяких випадках розсувні двері можуть навіть використовуватися в якості перегородки, розділяючи велику кімнату на кілька зон. Виготовляються такі двері з самих різних матеріалів - ламінованого МДФ, масиву дерева, пластика і ін. Є навіть скляні розсувні двері, які роблять із загартованого скла.

види

За типом конструкції і установки розсувні міжкімнатні перегородки і двері підрозділяються на два типи:

  • Розсувні двері купе - розсувні і засуваються.
  • Розсувні двері-гармошка - закриваються за типом стандартних жалюзі.

Розрізняються і системи розсувних дверей - вони можуть рухатися або уздовж стіни, або заїжджати в «кишеню» (вільний простір між стінами). Залежно від цього розрізняються і способи установки дверей:

  • Зовнішній - полотно дверей встановлюється щодо стіни зовні.
  • Внутрішній - передбачається додаткова обробка міжкімнатних перегородок, така установка вважається більш трудомісткою і витратною.

Перевагами розсувних міжкімнатних дверей є простота відкривання і закривання стулок, легкість автоматизації цього процесу, відсутність порогів, а також неможливість закриватися або розчинятися під впливом протягів.

Але є і ряд недоліків, які мають розсувні міжкімнатні двері, - ціна фурнітури у них виявляється досить високою, а показники звуко- і теплоізоляції досить низькі, до того ж немає можливості встановити розсувні вхідні двері.

У магазинах «Леруа Мерлен» можна купити розсувні міжкімнатні двері будь-якого виду і матеріалу за доступною ціною. Визначитися з вибором і отримати відповідь на будь-яке питання можна звернувшись до висококваліфікованому персоналу мережі.

Похожие публикации