Як Штукатурити по Маякам


Март 30, 2017 – 12:20
оборудование для малярных

vyravnivanie_mayaki_2Зовсім недавно при ремонтних роботах будівельники як маяки використовували різні підручні матеріали (фанеру, гіпсокартон, рейки і натягнуті нитки). Це і доступний, і дешевий спосіб заощадити на будівельних матеріалах, але сама якість оздоблювальних робіт сильно погіршувався, особливо якщо ремонт проводили самоучки або низько кваліфіковані фахівці. Зараз в будь-якому будівельному магазині ви зможете знайти спеціальні маячкові профілі, які зроблені з легких металів. При цьому їх форма може бути «Л» - або «Т» -образної. Такий вид допоміжних матеріалів дуже легко приєднується до основи, на яку потрібно нанести клей і саму штукатурну масу.

Якщо ви хочете придбати для ремонту таких помічників, то зверніть увагу на жорсткість матеріалу. Штукатурка стін по маяках своїми рукамиЯкщо лист для виготовлення маяка сильно тонкий, то в процесі роботи матеріал буде сильно прогинатися під правилом.

Щоб кріплення металевих маяків на стіні було більш жорстким і не виникало зсувів, конструкцію кріплять за допомогою шурупів-саморізів. Щоб всі роботи були проведені правильно і дотримувалися основні параметри, використовується лазерний або водяний рівень. Після того, як ви встановили на стіни маяки, вся геометрія стіни повинна бути ретельно вирівняна за допомогою косинців, будівельного рівня і схилу. Від того, наскільки серйозно ви підійдете до цього етапу роботи, залежить весь подальший результат штукатурення стін і стелі.

За допомогою чого можна закріпити маяки

Для того щоб прискорити процес закріплення маяків на стіні, можна користуватися спеціальними інструментами. Наприклад, є таке регуліровачно-утримує пристрій, яке має смішну назву «Вухань». Воно допоможе вам впоратися з установкою одного маяка протягом трьох хвилин. Дуже вигідним цей спосіб кріплення вважається в промисловому оштукатурюванні. Крім того ви зможете повторно користуватися такими кріпленнями, що значно скорочує витрати на будівельні матеріали.

Щоб закріпити маяки на стіні висотою 2, 7 метра, рекомендується використовувати 7 кріпильних елементів або більше. Така кількість забезпечить високий рівень стійкості майбутньої оштукатурених поверхонь. А для роботи з приладом «Вухань» вам буде необхідно тільки додатково придбати круглогубці для легкого обтиску.

Похожие публикации