КОШТОРИС НА РЕМОНТ КВАРТИРИ ПО ПРАЙС ЛИСТУ 2015-2016 РОКУ


Март 30, 2017 – 15:28
Что такое отделочные работы

Кошторис - один з найважливіших документів, з яких починається, ремонт, будівництво або реконструкція будь-якого об'єкта. Складання кошторису на ремонт квартири - обов'язкова процедура, яка, в першу чергу, необхідна саме для Замовника. Цей основоположний документ повинен бути підготовлений в якості додатку до договору підряду.

Розрахунок кошторису на ремонт квартир проводиться фахівцем - кошторисником. Для початку виїжджає наш фахівець на місце проведення ремонту, оглядає приміщення, робить обміри приміщень, знайомиться зі станом підлог, стель, стін, вікон і дверей, дізнається індивідуальні побажання Замовника і отримує технічне завдання.

На основі всієї отриманої інформації і зробленими обмірами приміщень, проектної документації і складається кошторис на капітальний ремонт квартири. Без кошторису можна обійтися, мабуть, тільки в тому випадку, коли ви здійснюєте дрібний косметичний ремонт або часткове оновлення інтер'єру. Але все одно кошторис потрібна завжди, опис видів робіт прив'язаних в кошторисі дає безперечно ряд переваг при роботі на будівельному об'єкті під час ремонту. Завдяки складеної з попереднім кошторисом Замовник отримує детальну інформацію про перелік видів робіт і матеріалів, необхідних для проведення ремонту, а також бачить точний розрахунок вартості цих оздоблювальних робіт і матеріалів.

Типова комерційна кошторис на ремонт квартири виглядає як таблиця форматі Excel, в якій обов'язково зазначаються види робіт, одиниці виміру і вартість. Наша компанія користується послугами досвідчених кошторисників, також ми постійно проводимо моніторинг цін на будматеріали, що дозволяє нам значно економити кошти.

Ви, як замовник, маєте можливість контролювати хід робіт і статті витрат. При виборі підрядної організації для проведення робіт саме аналіз кошторису дає повну картину вартості робіт, дозволяє оцінити професіоналізм підрядника.

Чи можемо відразу розповісти вам про те, що ціни на комплексний ремонт значно нижче, ніж на окремі види робіт. Кожне замовлення індивідуальне! Вартість послуг залежить від видів робіт і їх обсягу. Причому, чим більший об'єм, тим нижче ціна на ремонтно - оздоблювальні роботи.

Похожие публикации