ЯК КЛАСТИ ПЛИТКУ НА СТІНУ - РОЗГЛЯНЕМО ПРОЦЕС В ДЕТАЛЯХ


Март 30, 2017 – 12:23
Masiv1m

Ця плитка покладена на стіну з

Як класти плитку на стіну - підготовка поверхніУ кожного з нас трапляється в житті момент, коли оцінивши інтер'єр таких важливих приміщень в будинку, як ванна, туалет або кухня доводиться зробити висновок, що пора робити ремонт. Безумовно, це багатьох просо жахає, але чи так це проблематично, як здається спочатку? Звичайно, відразу ж лякає витратність заходу під назвою «Ремонт», але в даному випадку емоції варто відставити убік, а треба просто взяти калькулятор і приблизно порахувати майбутні витрати. І якщо отримана сума здасться занадто лякає, то потрібно подумати, як її зменшити. Наприклад, дуже багато роботи можна виконати самостійно, навіть ті, які раніше ніколи не робив. І в результаті плановані витрати на ремонт можна зменшити відсотків на 30, а то і скоротити наполовину. А якщо ви не знаєте, як класти плитку на стіну при облицюванні поверхонь, то дочитайте цю статтю до кінця, гарантуємо у вас не залишиться нерозв'язних питань.

Насправді все не так важко - підготовка стін до укладання плитки не вимагає серйозних професійних навичок. Якщо в розробку взята ванна, то прибираємо стару сантехніку і озброюємось молотком і зубилом - необхідно збити стару плитку. Безумовно, не можна забувати про безпеку виконання такої роботи, тому, робимо певні заходи:

  • рука захищаємо рукавичками - щоб уникнути порізів об гострі краї;
  • для захисту очей надягаємо окуляри - захист від пилу і дрібних шматочків плитки.

    Як класти плитку на стіну - підготовка поверхні

Після того, як вся плитка видалена з поверхні стін, тим же зубилом позбавляємося від залишків плиткового клею. Варто відзначити, що ця робота відноситься до початкового етапу підготовки поверхні.

Як клеїти плитку на стіну - необхідні інструментиУвага! Важливо засвоїти, що укладання плитки на стіну буде виконана правильно, якщо попередньо добре підготовлена поверхня - 80% успіху належить рівній поверхні.

Отже, нам потрібна ідеально рівна стінна поверхня, як зробити її такою? Для початку визначаємо якість штукатурки. Якщо її головними інгредієнтами є пісок і цемент, а сама вона в деяких місцях здулася і відпадає, то знову доведеться скористатися зубилом і молотком. Нічого не поробиш необхідно очистити поверхню до цегляної кладки. Якщо отримана площа стін є досить міцною, то можна приступати до визначення геометричних параметрів.

Як покласти плитку на стіну - визначаємо правильність кутів Облицювання стін керамічною плиткою Як клеїти плитку на стіну - напрямок знизу вгору Як класти плитку на стіну - використовуємо плиткорез

Похожие публикации