Кошториси на Будівельні Роботи


Март 30, 2017 – 15:27
Пример сметы на отделочные

Приклад кошторису на оздоблювальні

Штукатурні роботи
Малярські роботи
Ліпні роботи
Плиткові роботи
Шпалерні роботи
Підлоги
Паркетні роботи
Стелі
Оздоблення деревом
Гіпсокартон
Декоративне оздоблення стін

Дизайн інтер'єру
Навішування, монтаж предметів інтер'єру
Меблі: доставка, збірка, установка
Светодизайн
Аквадизайн
Сходи

Проектування дерев'яного будинку
Будівництво дерев'яного будинку
Столярно -плотніцкіе роботи
Оздоблення дерев'яного будинку

Буріння свердловин
Висотні роботи
Дорожні роботи
Клінінгові послуги
Ковальські роботи
Зварювальні роботи
Промислові підлоги
Вогнезахист і пожежна безпека
Комп'ютеризація офісу
Теплоізоляційні роботи
Гідроізоляційні роботи
Звукоізоляційні роботи

Ландшафтний дизайн
Озеленення ділянки
Будівництво відкритих водойм
Будівництво басейнів
Будівництво зимових садів і теплиць
Паркани, ворота, огорожі

Розцінки на будівельні роботи

Початок будівництва житлового будинку

Звичайно ж, будь-яке будівництво починається з питання: що будувати і скільки це буде коштувати. Скільки коштує будинок? Скільки коштує ділянка, на якій цей будинок буде будуватися? Який побудувати будинок, щоб витрати на його утримання не перетворилися в важку ношу. Будівельні роботи включають в себе залучення численних фахівців різної кваліфікації. Кожна спеціальність в будівництві, так само як і кожен вид будівельних і оздоблювальних робіт, мають свою специфіку. Практично жодне серйозне будівництво не повинно починатися без проекту та кошторису, тим більше, якщо будівництво повинно виконуватися за індивідуальним проектом. Однак, не слід забувати, що існує таке поняття як попередній кошторис, яку можна коригувати.

Багато з тих, хто вже побудував свій будинок, розуміють, що попередній кошторис - це пропозиція виконавця робіт, який від початку завищується, щоб потім «піти на поступки». На стадії обговорення попереднього кошторису, в якій бажано більш детально конкретизувати розцінки на роботи при наявності грамотного помічника-консультанта реально знизити загальні витрати на оплату праці будівельників на 20-30%.

Вартість будівельних і оздоблювальних робіт

Розцінки на будівельні роботи - це величина не постійна, що залежить від численних факторів, які можуть впливати на цифри безпосередньо або побічно. Наприклад, ніхто не заперечує той факт, що вартість праці висококваліфікованого фахівця завжди вище, ніж вартість праці «малограмотного фахівця». Якщо поставити запитання: скільки коштує куб цегляної кладки, то відповісти більш-менш реально можна, тільки після того як з'ясується ще кілька питань. Наприклад, таких як: кладка яким цеглою; яка складність роботи; який поверховості будівлі; яка стінова конструкція і т.д. Формула проста - чим вища кваліфікація будівельника, тим більше потрібно платити. І одна з основних задач забудовника - використання високооплачуваних фахівців саме там, де це необхідно і навпаки - огорожу фахівців з низькою кваліфікацією від складних будівельних завдань. Якщо ці завдання при підборі бригад не виконуються - переплати за виконані роботи будуть неминучі. Вартість праці муляра - угловіка або лицювальника завжди на порядок вище, ніж муляра, який займається суто забутовкой 

Похожие публикации