Всі Види Будівельних Робіт


Март 30, 2017 – 15:31
Что такое отделочные работы

Всі види будівельних робіт

Питання: Чи можна повернути внесок в компенсаційний фонд?

Відповідь: Відповідно до ч. 4 ст. 55.7 Містобудівного кодексу Російської Федерації, особі, який припинив членство в саморегулівної організації, внесок в компенсаційний фонд не повертається, якщо не передбачено інше.

Під «іншим» маються на увазі певні випадки, описані в ст. 3.2 ФЗ «Про введення в дію Містобудівного кодексу Російської Федерації» від м № 191-ФЗ (в ред. ФЗ «Про внесення змін до Містобудівна кодекс Російської Федерації і окремі законодавчі акти Російської Федерації» від м № 240-ФЗ). У них повідомляється, що будівельна, інженерна, дослідницька СРО зобов'язана повернути організації або ІП, що припинив членство у відповідному партнерство, сплачені ними кошти компфонда, в разі виконання наступних умов:

1) отримання допуску даного СРО до певного виду або видів робіт, виключеними 1 серпня 2010 року через офіційного переліку видів робіт з інженерних вишукувань, з підготовки проектної документації, з будівництва, реконструкції, капітального ремонту об'єктів капітального будівництва, які впливають на безпеку об'єктів капітального будівництва;

2) відсутність у особи допуску до інших видів робіт (відсутність інших видів робіт в допуск СРО);

3) припинення членства в цій СРО не раніше двох і не пізніше 6 місяців з дня виключення відбитих у допуску видів робіт з офіційного класифікатора переліку (тобто з 1 вересня 2010 року по 1 січня 2011 року).
Відзначимо, що тільки в разі виконання всіх трьох вищевказаних умов саморегульована організація зобов'язана повернути вийшли зі складу членів внески в компенсаційний фонд в повному обсязі.

Для повернення грошових коштів було відведено термін в розмірі не більше 10 календарних днів після припинення членства. День припинення членства визначається днем реєстрації заяви від ІП або юридичної особи про вихід зі складу СРО.

У зв'язку з тим, що з відведеного для офіційного припинення членства в СРО проміжку часу вже минуло кілька років, дані підстави представляються неактуальними.

Містобудівною кодексом визначено лише кілька припущень для здійснення виплат з коштів компенсаційного фонду саморегулівної організації. Гроші можуть бути повернуті якщо були помилково перераховані на рахунок СРО; перераховані для розміщення коштів компенсаційного фонду СРО з метою його збереження і збільшення; використані для здійснення виплат в результаті настання солідарної відповідальності за зобов'язаннями своїх членів, що виникли внаслідок заподіяння шкоди.

Похожие публикации