Малярська Робота


Март 30, 2017 – 15:49
Что такое отделочные работы

Малярська робота не для мене

Або зателефонуйте і ми підберемо для вас майстри самостійно

Телефонуйте щодня з 9:00 до 22:00 (без вихідних)

(Москва)

(Санкт-Петербург)

Залиште заявку зараз!

І отримаєте кращі пропозиції від перевірених майстрів.

 1. Порівняйте умови і виберіть кращі
 2. Відгуки тільки від зацікавлених фахівців
 3. Чи не втрачаєте час на спілкування з посередниками

Вартість малярних робіт розраховується виходячи з їх трудомісткості і обсягу. Якщо ви шукаєте малярів, які виконають замовлення будь-якої складності недорого, зверніть свою увагу на Юду. На сайті можна замовити послуги приватних фахівців і ремонтно-оздоблювальних бригад.

види послуг

На Юду ви можете недорого замовити різні види малярних і оздоблювальних робіт - і всередині, і зовні будівель будь-якого призначення, в тому числі на виробництві. Зареєстровані на сайті приватні майстри та професійні будівельні бригади беруть замовлення, що стосуються фарбування:

 • бетонних поверхонь
 • покрівлі дахів
 • стін і стель квартир
 • дерев'яних поверхонь

Малярські роботи виконуються як ручним, так і механізованим способом на будь-якій кількості квадратних метрів - в найкоротші терміни і під ключ. Вони можуть бути завершальним етапом ремонту, коли малярщіцамі виконується фінішна обробка об'єкта штукатуркою або спеціальної текстурной фарбою. Або проміжним етапом, коли малярі займаються підготовкою поверхонь до поклейки шпалер, нанесення фресок та іншої декоративного оздоблення.

Розрахунок малярних робіт

При складанні кошторису фарбувальні, штукатурні та інші малярні роботи, ціна на які на Юду майже завжди нижче середньоринкових (оплата за 1 м), оцінюються на основі декількох факторів. Серед них:

 • обсяг (розраховується кількість м2)
 • їх складність (виконання ручним способом, механізованим, з залученням альпіністів)
 • складність чорновий обробної підготовки (новобудова або вторинне житло - вартість підготовки 1 м2 різна)
 • тип фарбується (метал, ОСБ, цегла і так далі - вартість різна)

Сайт дає можливість порівняти вартість фарбувальних робіт дійсно великого числа фахівців, щоб зрозуміти, які розцінки є середніми, які найдешевшими, і зробити замовлення. Але якщо ви робите замовлення на Юду, вартість послуг на малярські роботи в будь-якому випадку буде однією з найбільш недорогих.

Похожие публикации