Матеріали для малярних робіт


Март 30, 2017 – 15:49
отделочные снип штукатурные на

Будь-який ремонт передбачає проведення багатьох робіт. Одним з важливих етапів є малярні роботи. Вони припускають використання спеціальних малярних інструментів. До кожного з них пред'являються певні вимоги для виконання якісної роботи. Найчастіше майстер має свій особистий інструмент, який він підбирав, грунтуючись на свій досвід. Купити всі необхідні інструменти для малярних робіт ви можете в інтернет-магазині «Твій Дім».

Основні види малярного інструменту

До основних малярських інструментів відносяться такі вироби:

Шпатель. Його використовують для нанесення на поверхні шпаклівки, різних видів штукатурки і структурної фарби. Найбільш затребуваним вважається шпатель, виконаний з металу (загартована або високовуглецева сталь). Таке полотно відрізняється міцністю, надійністю, не боїться корозії і в стані прослужити не один десяток років. Ручку для нього виготовляють з деревини або якісної пластмаси. Шпателі мають різні форми і розміри в залежності від їх призначення.

Валик. Також є незамінним інструментом маляра. Він необхідний для таких робіт, як грунтовка, фарбування стін, нанесення на них клею для обробки поверхні шпалерами. Валики, виконані з поліуретану, відмінно розгладжують шпалери під час поклейки. Як матеріал для їх виготовлення використовується велюр, поролон, повсть, штучне хутро. При виборі валика слід звернути увагу на те, щоб його бобина легко оберталася на рукоятці.

Пензлик. Цей інструмент також часто використовується під час проведення ремонтних робіт. З їх допомогою фарбують кути і місця, до яких неможливо підібратися валиком. Вони також використовуються для нанесення шпалерного клею.

Мастерок. Його часто називають кельмою. Його використовують при штукатурних роботах. Він може мати найрізноманітніші форми: прямокутну, трикутну, каплевидную і ін. Для кожного виду робіт майстер підбирає певний вид інструменту.

Ємності. Вони необхідні для розведення різних барвистих сумішей і приготування розчинів.

Допоміжні інструменти. Кількість їх досить велика. Це всілякі ножі, сито, рівень, малярні тампони, губки і інші інструменти, що полегшують ремонтні роботи.

Похожие публикации