Промислові теплиці


Сентябрь 2, 2017 – 08:04
Что такое отделочные работы

Виробничим компаніям потрібні цілорічні промислові теплиці, які відрізняються від побутових масштабністю конструкції, а також наявністю регулярної системи опалення. Завдяки поєднанню двох цих чинників протягом усього року можна отримувати достатній урожай плодових і сільськогосподарських культур.

Пропонуємо зимові промислові теплиці з різних видів матеріалів в асортименті за прийнятними цінами. У числі наших послуг - доставка, установка теплиць, а також їх гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Вы можете купить промышленную теплицу срочно по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

особливості застосування

Теплиці, які встановлюються, щоб вирощувати якомога більше рослин, мають значну площу, ширину і висоту. Нові тепличні комплекси для присадибного господарства, оформити замовлення на які можна у нас, зазвичай комплектують:

опалювальними системами;

механізмами подачі води і поливу;

функцією туманоутворення;

системами подачі добрив.

Промислові парникові комплекси і теплиці, в залежності від способу збирання, діляться на різні види: арочні, тунельні, блокові та інші. Арочна конструкція - одна з найбільш популярних і вигідних. Такі моделі можуть похвалитися достатньою освітленістю, стійкістю перед сильним боковим вітром і сніговим навантаженням, як і тунельні теплиці. Ми пропонуємо величезний вибір промислових парників і теплиць за цінами, які сподобаються і приватним фермерам, і великим рослинницьким господарствам.

ціноутворення

Скільки коштуватимуть ваші теплиці? Це залежить від декількох факторів:

форма і розмір каркаса майбутнього парника;

вибрані матеріали;

наявність фундаменту і матеріали для його спорудження;

наявність і якість інженерних систем всередині.

Щоб придбати промислові парники і теплиці, що відповідають всім вашим вимогам, при необхідності отримати додаткові роз'яснення, звертайтеся до менеджерів, які із задоволенням підберуть оптимальний варіант для вирішення конкретних завдань.

Промислові теплиці - це великі якісні сучасні проекти для вирощування овочевих і садових культур на підприємстві. Виробництвом, виготовленням, будівництвом такого типу теплиць займається наша компанія. Площа, необхідна для малого і великого бізнесу, в середньому дорівнює 200 квадратним метрам (м2). Це найоптимальніше і економічне, з точки зору опалення, значення для "вдома" Ваших рослин. Замовити готову теплицю під ключ з усією необхідною комплектацією можна в розстрочку, а також оптом і в роздріб. Прайс-лист з цінами на наші товари Ви можете дізнатися у наших менеджерів за телефонами, вказаними на сайті. У нас так само в продажу широкий вибір додаткового сучасного обладнання для використання у виробничих теплицях за низькою вартістю.

Похожие публикации