ЩО ТАКЕ ОБЛИЦЮВАЛЬНІ РОБОТИ - ПРАВИЛА ЯКІСНОЇ ОБЛИЦЮВАННЯ ПОВЕРХОНЬ І КОНСТРУКЦІЙ


Март 30, 2017 – 15:47
Что такое отделочные работы

Облицювальні роботи в Києві

Привіт, читач сайту про ремонт своїми руками.

У цій статті я розповім Вам про те, що таке облицювальні роботи, яке місце вони займають серед видів будівельно-оздоблювальних робіт.

Облицювання, облицювальні роботи, внутрішні оздоблювальні роботи, облицювальні матеріали

З'ясуємо, що таке облицювання і якими облицювальними матеріалами вона виконується.

Про облицювальних роботах, як про вид оздоблювальних робіт

Облицювальні роботи - це вид будівельно-оздоблювальних робіт. Облицювання - це надання поверхням і конструкцій виразний естетичний вигляд, шляхом монтажу облицювальних матеріалів. Монтаж проводиться за допомогою клею, розчину, суміші або каркаса. Також, облицювальні роботи виконують функцію захисту поверхонь і конструкцій від впливів навколишнього середовища.

Облицювальні матеріали випускаються у вигляді листів, плит та плиток. Відомі такі види облицювальних матеріалів: керамічні плити та плитки, керамограніт, декоративний камінь, азбестоцементні облицювальні листи, паперово-шаруватий пластик, стемалит, гіпсокартон і так далі. Ці матеріали відрізняються відмінними експлуатаційними та декоративними якостями. Найпопулярнішим облицювальним матеріалом є традиційна керамічна плитка.

На ринку будівельно-оздоблювальних матеріалів представлений величезний вибір облицювальних матеріалів. Всі вони є в розпорядженні сучасних майстрів і замовників і задовольнять найвишуканіший смак.

Маючи знання і досвід по ремонту своїми руками (отримані на сайті), Ви зможете прикрасити своє житло так, як Вам подобається, на свій смак. Головне, щоб Вам вистачило фантазії.

Бувають, як зовнішні, так і внутрішні облицювальні роботи. Вони виконуються після загальнобудівельних робіт, паралельно з малярськими роботами. Якщо у Вас будинок, а не квартира, то облицювальні роботи треба починати з верхніх поверхів. Це необхідно, щоб не затоптувати і не обтирати облицювальні матеріали на нижньому поверсі, під час облицювання верхніх поверхів.

Похожие публикации