​Тонкощі вибору пластикових вікон


Февраль 21, 2018 – 20:00
работы в на

Для того щоб вибрати пластикові вікна грамотно, необхідно скласти список вимог.

В іншому випадку, так як асортимент дуже великий, ви ризикуєте просто загубитися в ньому. Якщо ви не знайомі зі специфікою вибору вікон ПВХ і тонкощів їх виготовлення, то вам буде спочатку досить важко. У цьому питанні потрібно розбиратися хоча б в тому, чим відрізняється один профіль від іншого, а також знати, яка буває фурнітура та додаткові елементи конструкції. Спробуємо розібратися, як же вибрати вікна пластикові. Фахівці компанії дадуть нам правильні поради.

Качественные пластиковые окна Вы можете приобрести на сайте centrltd.com по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Профіль вікна виробляється з пластика, іншими словами, ПВХ, полівінілхлориду. Це досить міцний і надійний матеріал, який витримує вплив атмосферних опадів і перепадів температур. Скло не повинно спотворювати зображення, мабуть, це найголовніша вимога до нього. Кількість повітряних камер вікна має дорівнювати мінімум двом, а краще трьох. Як відомо, чим більше повітряних камер, тим кращими якостями теплоізоляції і звукоізоляції володіє віконна конструкція. Що стосується фурнітури, то вона повинна бути проведена за світовими єдиними стандартами. Якісна фурнітура є гарантією того, що вікно без проблем відкривається і закривається, причому не тільки в теплу погоду, але і в морози.

Окремо відзначимо контури утеплення, які створюють додаткову герметичність віконної конструкції. Зазвичай вони включають в себе два або три витка, що дає відмінну теплоізоляцію.

Крім описаних вище характеристик, необхідно враховувати ще ряд інших параметрів. Зверніть увагу на фірму-виробника. Сьогодні великою популярністю користується продукція компанії "ТерраОкна". Відзначимо, що найбільш якісними є німецькі пластикові вікна, вони найкраще зарекомендували себе на ринку. Неодмінно зніміть правильні заміри, від цього багато залежить. Буває, що вікно виконано якісно, без вад, а відкривається проблемно або пітніє. Причина цього одна - виміри були зняті неправильно. Взагалі, заміри знімають представники компанії-виробника пластикових віконних конструкцій, але краще, якщо ви повторите вимірювання самостійно, так ви зможете бути впевнені в правильності результату. Не варто виключати такого, що заміряє може поспішати і зняти мірки занадто швидко, тому готове вікно не підійде під раму. Навіть якщо воно буде більше або менше за все на кілька міліметрів, це вже позначиться негативним чином на експлуатації конструкції.

І ось настав «час Х», а саме монтаж готового пластикового вікна. Припустимо, заміри зняті правильно, ви звернулися до професійних майстрам, тому вікно зроблено якісно і відповідає всім вашим вимогам. Але навіть на останньому етапі монтажних робіт не виключені помилки. Все залежить від того, хто буде займатися установкою вашого пластикового вікна. Чим більше досвідчений фахівець візьметься за це завдання, тим краще. Якщо все буде зроблено грамотно, то вікно прослужить вам довгі роки, як мінімум протягом усього гарантійного терміну, а то і довше. Підходьте до питань вибору вікон ПВХ і майстрів для їх установки обережно.

Похожие публикации