Як вибрати пластикове вікно


Апрель 18, 2017 – 18:07
Что такое отделочные работы

Як вибрати пластикове вікно

Двостулкові пластикове Окнов наші дні, коли виникає необхідність міняти старі вікна на нові конструкції, вже не виникає проблеми вибору між дерев'яними моделями і пластиковими. Уподобання в 90 випадках з 100 віддаються останнім, що, втім, зовсім не дивно, адже купити вироби з ПВХ рівнозначно тому, що подарувати собі на довгі роки такі переваги:Завжди прекрасний і естетично привабливий вигляд віконних конструкцій, який не змінюється з часом і під впливом перепадів температур.
Відсутність необхідності проводити якісь ремонтні роботи по шпаклювання та фарбування.
Прекрасну тепло- і шумоізоляцію прорізів.

Сучасний ринок представлений безліччю пропозицій від самих різних виробників і в різних цінових категоріях. Тому цілком природно, що споживач думає, як вибрати пластикові віконні системи в Колпіно або Пушкіно, щоб потім отримувати тільки позитивні емоції від їх установки. Щоб розібратися в цьому, слід знати, що будь-яка конструкція складається з профілю, склопакета і фурнітури.

На даний момент наша компанія пропонує два види профілю: трьох- і пятикамерний. Кількість визначається числом внутрішніх перегородок, сама камера являє собою повітряний простір між цими перегородками. Чим більше таких проміжків, тим тепліше виріб і тим менше шуму проникає в приміщення з вулиці. Тому, якщо ви живете в жвавому районі міста і регіоні, де температура повітря часто опускається нижче -25 за Цельсієм, то слід вибирати п'ятикамерний профіль.
Склопакет є герметичною конструкцією з двох-п'яти зібраних паралельно листів скла, товщина яких може бути абсолютно різною навіть в одному пакеті. Залежно від кількості утворилися повітряних проміжків, вироби можуть бути одно-, дво- і трикамерні. На питання, «як вибрати склопакет?», Можна відповісти цілком однозначно: однокамерні використовуються для балконних і мансардних вікон, приміщень з прекрасним опаленням і в районах з теплим кліматом. Максимально захистити від шуму і холоду можуть тільки дво- і трикамерні вироби.

Профессиональный ремонт Вашего айфона Вы можете заказать на сайте https://www.service-iphone.com.ua, цены на услуги Вас приятно удивят.


Можливі варіанти при комбінації профілю і склопакета різних типів

Комбінуючи різні профілі і склопакети, можна отримати ідеальний варіант для вашого будинку. Так наприклад:

Якщо взяти трьох камерний профіль і однокамерний склопакет, отримаємо найекономічніший варіант, який використовується найчастіше для скління лоджій, балконів, нежитлових приміщень.
Комбінація п'ятикамерного профілю та двокамерного склопакета дає максимальний захист від холоду і шуму, які оптимальніше всього застосовувати в будинках, розташованих поблизу від трамвайних і залізничних колій, галасливих автострад і т. Д.
Вирішуючи для себе, які пластикові вікна краще поставити, можна зупинити свій вибір на універсальній комбінації - трикамерний профіль і двокамерний склопакет - яка є найкращим поєднанням ціни і відмінних показників захисту від холоду і шуму.

Ви ще думаєте, які купити металопластикові конструкції і сумніваєтеся в своїх силах? Фахівці нашої компанії допоможуть вам не тільки визначитися з вибором, але і зроблять попередній розрахунок вартості віконних систем, а потім виконають монтаж придбаних вікон ПВХ по ГОСТу.

Похожие публикации