Вентиляційний клапан для пластикових вікон


Апрель 20, 2017 – 08:34
Пример сметы на отделочные

Вентиляційний клапан для пластикових вікон

Вентиляційний клапан для оконВсе давно визнали перевагу склопакетів. Це і красиво, і зручно, за ними легко доглядати, вони економлять тепло і чудово ізолюють звуки з вулиці. Але без кінця виникають розмови з приводу того, що приміщення через цю герметичності не дихає. Дійсно, заперечувати проблему того, що в приміщенні виникає затхле повітря, на вікнах з'являється конденсат, а на схилах цвіль, не можна.


Рішення проблеми

Щоб всього цього уникнути, передбачений вентиляційний клапан, який забезпечує приплив у приміщення свіжого повітря. Простим провітрюванням цієї проблеми не вирішити особливо в тих випадках, коли квартира або офіс знаходяться в галасливому і загазованому районі. Вентиляційні клапани не замерзають взимку, що проходить повітря встигає прогрітися, а провітрювання відбувається автоматично. Вироби можуть бути оснащені датчиками, які визначають рівень вологості в кімнаті. Подача повітря відбувається в залежності від кількості людей, що знаходяться в приміщенні. Така вентиляція для пластикових вікон забезпечує провітрювання без втрати тепла. Для того щоб всі частини вікна, і в тому числі клапани, служили довго, необхідно періодично проводити регулювання фурнітри ПВХ конструкції.

Клапани відрізняються різною пропускною здатністю і способом установки:

Накладні частіше встановлюють у виробничих або технічних приміщеннях. У житлових вони зустрічаються рідше, тому що зменшуються звуко- і теплоізоляційні характеристики.
Щілинні кліматичні клапани являють собою щілину, яка із зовнішнього боку захищається від комах і дощу. Зручність такого вигляду виробу в тому, що його можна встановлювати без демонтажу конструкції.
Найпростішими є фальцеві клапани, які подають повітря через вирізи в притворі. Правда, у такого виду пропускна здатність не дуже висока.

Профессиональный ремонт айфонов. Подробнее на официальном сайте, цены на услуги Вас приятно удивят.


Найкраще встановлювати моделі з функцією управління припливу. Регулювання може бути автоматичним або ручним. При ручному є ймовірність не вгадати: відкрити мало - буде душно, відкрити сильно - буде переохолодження. Щоб вентиляція відбувалася в повному обсязі, потрібно, щоб була справна витяжка.

Взимку нерідко багато людей відчувають стан або задухи при закритих вікнах, або сильного холоду при відкритій стулці. Справжні фахівці легко зможуть пояснити переваги варіанту, якщо встановлювати склопакети з кватиркою. Якщо відкрити на маленьку щілину ціле вікно, то площа, через яку проходить холодне повітря, дуже велика, і кімната остуджують дуже швидко. З кватиркою така площа в рази зменшується, напрямок потоку змінюється, рухаючись переважно по стелі, а не по підлозі. У житлових приміщеннях, особливо, де є діти, така можливість провітрювати дозволяє уникнути вірусних захворювань, а на кухні кватирка в склопакеті - просто незамінна річ.

За містом, де повітря значно чистіше і немає такого шуму, все частіше вдаються до монтажу вікон ПВХ з кватиркою. Правда, такий варіант трохи дорожче, так як для однієї стулки виготовляють два склопакета. Але ці витрати себе виправдовують, дозволяючи приміщенню дихати «на повні груди».

Похожие публикации