​Вибираємо місце для споруди лазні


Январь 21, 2018 – 20:37
Продажа расходных материалов

Будівництво власної лазні на ділянці справа складна і трудомістка. Якщо ви впевнені в своїх силах, то придбаєте не тільки потрібну корисну будівництво, але ще і корисний досвід.

Збирайте зруб, запілівая кути з двох сторін кожного вінця, це потрібно для того, щоб не допустити викривлення коробки при висиханні. Запили з внутрішньої сторони бруса будуть найкращим варіантом, така збірка вважається більш надійною. Використовуйте в роботі цвяхи або дерев'яні нагеля - обидва варіанти дозволяють зібрати зруб однаково якісну коробку.

Враховуйте розмір цвяхів, він повинен бути 250 мм. Забивати цвяхи так, щоб капелюшок був глибоко «втоплена», як мінімум на 3 см. Можете навіть взяти дриль і свердлити отвори потрібного розміру. Готовий зруб висихає в залежності від вологості використовуваного матеріалу, що не втоплені цвяхи будуть вичавлювати брус, утворюються щілини.

Якщо ви вирішили використовувати дерев'яні Нагель, вам буде потрібно потужна дриль і спеціальне свердло. Свердлите отвір таким чином, щоб воно утворилося на двох вінцях поспіль. Нагель повинен бути більше, ніж отвір. Дерев'яні нагеля тримають зруб міцніше, ніж цвяхи. Використовуйте круглі рейки з якісних порід дерев, наприклад, таких як дуб, ялина, сосна. Не беріть Нагель з берези або осики, ці породи найбільше схильні до гниття.

Вы можете оформить кредит под залог квартиры на самых выгодных условиях на сегодняшний день.

Також вам слід заздалегідь визначитися, яку піч ви хочете встановити. Наприклад, зараз неймовірною популярністю користуються печі для лазні з баком для води, які не важко зробити своїми руками. Детальні інструкції по збірці таких печей можна без зусиль знайти в інтернеті.

Один з важливих етапів робіт - це установка дверей і вікон. Враховуйте усадку зрубу, особливо якщо ви вирішили провести ці роботи відразу після збірки коробки. Чи не кріпіть вікна і двері щільно, залишайте зазори. Чи не обшивають свіжий зруб зсередини, це вплине на процес «усадки».

Залиште зруб без даху, вікон і дверей на рік. Не забудьте обробити брус антисептиком. Приділіть особливу увагу нижнім вінців, вони найбільше схильні до гниття.

Похожие публикации