​Як вибрати змішувач


Февраль 28, 2018 – 09:19
Облицовочные работы в Киеве

Міняєте змішувач? Які види бувають, чим відрізняється керамічний від кульового картриджа? Як вибрати те що треба, дізнаємося більше про цю продукцію ...

Старий кран вимагає заміни!? Кран, вода

Коли перед нами постає необхідність покупки нового водопровідного крана, а точніше змішувача, ми прагнемо в магазин з метою придбання цього виробу, хоча часто навіть не уявляємо існуючих відмінностей у цих сантехнічних виробах.

Причин покупки нового змішувача не так вже й багато, або потік і повністю прийшов в непридатність старий кран, або ви робите ремонт і хочете щоб на вашій кухні або у ванній кімнаті красувалися нові і сучасні пристрої подачі і змішування води.

Смесители для ванной Emmevi купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Якщо ви читаєте ці сторінки, значить ви все-таки вирішили трошки розібратися в призначенні, і модифікаціях цих незамінних пристроїв.

призначення змішувачів

Отже з чого ж почати і як вибрати змішувач, для початку давайте визначимося куди ми будемо встановлювати змішувач, якщо їх класифікувати, то можна виділити дві основні групи використовуваних в побуті: кухонні і для ванної кімнати.

Змішувач для ванної кімнати

поєднаний змішувач

Змішувач у ванній, можна розділити на кілька підвидів:

змішувач для раковини

поєднаний з перемикачем режиму душ-кран, що має свій виливши і душовою шланг з лійкою

роздільний, який представляє два незалежних змішувача, один з яких відповідає за наповнення водою ванній, а другий розташовується на стіні і працює як душ.

душова стійка

Це ще один варіант все частіше і частіше зустрічається в побуті, або як їх ще по іншому називають душова душова стійка панель.

До особливостей душової стійки можна віднести наявність вбудованого верхнього душу, сидінь, поличок, і гідромасажних форсунок, за допомогою спеціального перемикача (дивертер) можна направляти воду з вибору в верхню лійку, шланг, або на форсунки гідромасажної системи.

Душові стійки є хорошою альтернативою звичайним душовим гарнітурам.

Так само, варто відзначити окрему лінійку, змішувачі з гігієнічним душем, є змішувач для раковини який має третій вихід змішаної води на гігієнічну лійку з самозакривних клапаном, підключену до змішувача через гнучкий шланг.

Похожие публикации