​ Облицювання стін


Май 4, 2018 – 19:30
Каркас стены под гипсокартон

Облицювання стін є найбільш популярним варіантом для багатьох кімнат, особливо вона підходить для кухні, ванни і санвузла. Такий вибір відрізняється практичністю, адже матеріал не вимагає складного догляду, а також добре переносить підвищену вологість і перепади температур. При цьому є безліч варіантів плитки і декору, серед яких з легкістю можна знайти оригінальне і красиве рішення. В результаті кімната виглядає стильно і при цьому залишається зручною.

Цена укладки плитки является самой демократичной на сегодняшний день. Обращайтесь за помощью к профессионалам!

Однак велике значення має якість облицювання - неграмотна робота може привести до того, що плитка буде відпадати або виглядати не так добре, як уявлялося господареві. До числа основних проблем відноситься нерівність стін, через яку матеріал з часу починає обсипатися, а також нерівномірна укладання - шви виходять неоднаковими, що псує всю картину. З цієї причини варто вибрати хорошого майстра - для цього достатньо звернутися до нас!

Професійні плиточники виконають облицювання кімнати точно в призначений термін, а результат порадує клієнта. Майстри також допоможуть підібрати найбільш підходящий матеріал, що відповідає умовам, в яких планується монтаж.

процес облицювання

Ми пропонуємо послуги досвідчених плиточників, які впораються з завданням будь-якої складності і масштабу. Так, під час роботи виконуються наступні завдання:

Демонтаж старої плитки.

Вирівнювання стін за допомогою штукатурки. Для цього на стіни встановлюються маяки, між якими наноситься ротбанд. Після цього здійснюється вирівнювання поверхні за допомогою правила.

Укладання кахлю з дотриманням всіх технологічних норм, за обраною схемою, яка заздалегідь узгоджена з замовником. Досвідчені плиточники виконують укладання з будь-якого запропонованого дизайн-проекту.

Затирка швів за допомогою спеціального складу, а також усунення будівельного клею.

Таким чином, облицювання стін плиткою виходить надійною і якісною. Ми відповідаємо за результат своєї роботи, який тримається роками.

Варто відзначити, що вартість послуг з укладання плитки для кожного замовлення розраховується індивідуально. Ціна залежить від складності завдання, розміру приміщення і початкового стану стін. Однак вартість в будь-якому випадку залишається чесною і прозорою. Ми не використовуємо жодних додаткових націнок, тому ціна є найвигіднішою на ринку.

Похожие публикации