Зонована квартира студія


Май 4, 2017 – 18:34
Режущий инструмент Диски

Умовно квартиру-студію можна розділити на три зони: кухню, спальню і зону зберігання. З огляду на, що місця в квартирі трохи, поділ можна провести умовну, наприклад, поставивши шафа між кухнею та спальнею.
Типова квартира студія

Профессиональный монтаж гипсокартона в Киеве заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Зонування квартира студія

Робоче місце можна облаштувати мобільне, яке можна буде перемістити при необхідності. Для прийому гостей можна придбати складаний стіл, який можна зберігати на балконі. Балкон взагалі можна використовувати як додаткове приміщення для зберігання. Підійшовши з розумом до облаштування балконного простору, можна заощадити багато житлового простору в квартирі. Різні полички, гачки, тримачі допоможуть грамотно розмістити необхідні речі на балконі. Для візуального розширення простору в квартирі студії можна використовувати дзеркальні поверхні.

Умілі дизайнери також можуть підказати, як правильно розташувати освітлювальні прилади, щоб вони збільшували простір. Щоб жити в квартирі студії з комфортному, до ремонту необхідно підійти осмислено. Вибрати оздоблювальні матеріали, меблі, продумати системи зберігання. Головне треба пам'ятати, що не варто захаращувати зайвими речами простір тож маленької квартири.

Похожие публикации