Правила вибору кутових диванів


Октябрь 6, 2017 – 16:08
Оштукатуривание стен своими

Перед покупкою кутового дивана обов'язково виміряйте свою кімнату, щоб цей предмет меблів в ній помістився. Від традиційного набору диван плюс крісло кутовий варіант відрізняється зручною геометрією, що дозволяє краще використовувати вільне місце приміщення, зонуючи наявний простір.

Кутовий диван примітний також тим, що інші меблі встановити в кут не завжди вдається, та й число сидячих місць зростає. Підібрати комфортний кутовий диван можна в будь-яке приміщення, але робити це слід правильно. Наприклад, на кухні за допомогою цих меблів ви можете заощадити місце і отримати додаткове спальне місце, якщо ви купите розкладний варіант. У просторому приміщенні можна встановити два кутових дивана один навпроти одного. Це оригінальне рішення з точки зору дизайну.

Кутові дивани бувають різними, наприклад, П-образними - у вигляді кутів з різними або однаковими сторонами, або у вигляді фігур більш складних форм. Багато моделей кутових диванів складові. Тобто окремі елементи можуть грати роль самостійних предметів меблів. Існують універсальні кутові дивани, які вдається збирати на дві сторони. В цьому випадку хвостову частину господарі можуть встановити ліворуч або праворуч від основного сидіння, поставивши диван в будь-який кут приміщення.

Новостройки Киевской области: инвесторы рекомендуют ЖК «Лесной квартал» и «Крона Парк», так как на сегодняшний день они являются самыми лучшими, так как находятся в лучшем районе и построены по последним европейским технологиям.

Для невеликих квартир добре підходять мобільні м'які куточки. Кожен його елемент має роликові колеса, тому цей диван легко пересувається в межах кімнати цілком або частинами. Днем його ви можете розвести в різні кімнати, а вночі вибудувати м'яке і комфортне місце для сну.

Подібно звичайним диванів, кутові теж можуть мати механізми трансформації у вигляді розкладачки, акордеона, еврокнижки або викочування системи. У продажу можна знайти навіть кутові гіпертрансформери, в яких складається і відгинається в буквальному сенсі все. Наприклад, ви можете перевести спинку дивана в напівлежаче положення.

Ще одним відміну кутових диванів від традиційних є наявність місткого ящика для білизни в боковій секції. Вам не доведеться думати, де зберігати ковдри і подушки днем. М'які куточки можна оснастити додатковими пристосуваннями типу відкидного столика або вбудованого бару.

Похожие публикации